Espiro Only Way 308 Nude Brown 2024 + 3 LATA GWARANCJI ⭐⭐⭐⭐⭐

GRATISGRATIS
espiro only way 308 nude brown
zł1 490
W magazynie (5 szt)

3 LATA GWARANCJI ⭐⭐⭐⭐⭐

wysyłamy towar szybko i oryginalnie zapakowany⭐⭐⭐⭐⭐

zwroty są u nas zawsze BEZPŁATNE⭐⭐⭐⭐⭐

indywidualne i szybkie rozpatrywanie reklamacij⭐⭐⭐⭐⭐

wymiana w ciągu 30 dni, zwrot w ciągu 30 dni⭐⭐⭐⭐⭐

Informacje szczegółowe

3 lata gwarancji
3 lata gwarancji
Dostawa w ciągu 2 dni
Dostawa w ciągu 2 dni
Zwrot w ciągu 30 dni
Zwrot w ciągu 30 dni

Opis szczegółowy produktu

Espiro Only Way to lekka spacerówka do miasta, której konstrukcja składa się dużych, amortyzowanych kół pompowanych lub bezobsługowych. Jak na wielofunkcyjny wózek spacerowy przystało, Only Way od Espiro posiada wiele systemów regulacji w najważniejszych elementach - budce, oparciu, podnóżku oraz w rączce do prowadzenia. Samo siedzisko można wypiąć i ustawić je przodem lub tyłem do rodzica. Dzięki temu spacerówka będzie niemal skrojona na miarę naszych potrzeb.

Dobry jakościowo wózek dla 4-latka? Podajemy Ci go na tacy. Espiro Only Way jest stworzony z myślą o dzieciach do 22 kg, a więc przeciętny 4-latek powinien spokojnie zmieścić się w obszernym siedzisku spacerówki. W zestawie znajdują się najważniejsze akcesoria, które z pewnością przydadzą się podczas spacerów.

Lekki, aluminiowy stelaż składa się razem z siedziskiem spacerowym. Wózek bardzo łatwo się przenosi i przechowuje - nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu nie tracimy cennej przestrzeni.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Pełne wyposażenie

Wózek spacerowy Espiro Only Way posiada w pakiecie akcesoria, które z pewnością przydadzą się podczas użytkowania spacerówki. Wraz z wózkiem otrzymasz pokrowiec na nóżki, zintegrowaną moskitierę, oraz uchwyt na kubek. Dodatkowo we własnym zakresie możemy zaopatrzyć się w folię przeciwdeszczową oraz adaptery do wpięcia fotelika samochodowego.

Pozycja leżąca

Spacerówka Espiro Only Way posiada siedzisko na miarę potrzeb nowoczesnego rodzica i malutkiego dziecka, które w pierwszych sześciu miesiącach życia powinno leżeć wyłącznie na płasko. Oparcie wózka spacerowego daje możliwość ustawienia w jednej z trzech pozycji, w tym do pozycji leżącej. Jeśli jednocześnie wyregulujemy podnóżek, przestrzeni jest jeszcze więcej. Rozkładanie oparcia nie jest już konieczne, jeśli maluszek samodzielnie siada, ale ta funkcja wciąż się przyda - zwłaszcza podczas drzemki.

Siedzisko przodem i tyłem

Siedzisko w Espiro Only posiada bardzo wygodny i szybki system wypięcia, przez co możemy ustawić je przodem lub tyłem do rodzica. Dziecko w gondoli ma stały kontakt z rodzicem, dlatego warto wybrać spacerówkę z dwukierunkowym siedziskiem, które umożliwi nam podtrzymanie tej więzi.

Rozszerzana budka przeciwsłoneczna

Rozszerzana budka posiada aż podwójny filtr UPF50+, dzięki czemu jeszcze skuteczniej chroni przed promieniowaniem. Ocieplenie klimatu sprawia, że lato trwa dłużej i jest bardziej dotkliwe - zastosowanie podwójnej osłony przeciwsłonecznej w wózku jest więc ruchem koniecznym. Budka ma aż dwa okienka wentylacyjne, dlatego usprawnia przepływ powietrza.

Regulowana rączka

Rączkę wózka reguluje się teleskopowo - ten prosty i wygodny system pozwala dopasować Espiro Only do wzrostu opiekuna. Z Espiro Only każdy spacer z dzieckiem odbywa się na Waszych zasadach.

Duży kosz zakupowy

Kosz zakupowy wózka jest łatwo dostępny, co znacznie zwiększa możliwości rodzica. Jeśli potrzebujesz wyskoczyć na zakupy - śmiało. Piknik w parku? Żaden problem. Espiro Only pozwoli Ci spędzić czas tak, jak chcesz, a on będzie Twoim pomocnikiem.

Łatwe składanie

Wózek składa się do kompaktowych rozmiarów, razem z siedziskiem spacerowym. Łatwe składanie, wygodne przechowywanie, lekkość w transportowaniu - czego więcej można by chcieć?

Koła pompowane lub bezobsługowe

Wózek Espiro Only Way jest dostępny w dwóch wersjach - z kołami pompowanymi lub bezobsługowymi. Wygodna i płynna jazda w mieście i poza nim pozwoli Ci swobodnie przemierzać świat, bez ograniczeń i stresu.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Wózki spacerowe
Gwarancja: 3 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: