Espiro Only Way 117 Graphite Anthracite GEL + 3 LATA GWARANCJI ⭐⭐⭐⭐⭐

GRATISGRATIS
espiro only way 117 graphite anthracite
zł1 490
W magazynie (5 szt)

3 LATA GWARANCJI ⭐⭐⭐⭐⭐

wysyłamy towar szybko i oryginalnie zapakowany⭐⭐⭐⭐⭐

zwroty są u nas zawsze BEZPŁATNE⭐⭐⭐⭐⭐

indywidualne i szybkie rozpatrywanie reklamacij⭐⭐⭐⭐⭐

wymiana w ciągu 30 dni, zwrot w ciągu 30 dni⭐⭐⭐⭐⭐

Informacje szczegółowe

3 lata gwarancji
3 lata gwarancji
Dostawa w ciągu 2 dni
Dostawa w ciągu 2 dni
Zwrot w ciągu 30 dni
Zwrot w ciągu 30 dni

Opis szczegółowy produktu

Espiro Only Way to lekki wózek miejski, którego konstrukcja składa się z dużych, amortyzowanych lub bezobsługowych kół. Jak przystało na wielofunkcyjny wózek, Only Way marki Espiro posiada wiele systemów regulacji w najważniejszych elementach – budce, oparciem, podnóżku i rączce. Samo siedzisko można zdemontować i ustawić przodem lub tyłem do rodzica. Dzięki temu wózek będzie niemalże dostosowany do Twoich potrzeb.

Wysokiej jakości wózek dla 4-letniego dziecka? Podamy Ci je na tacy. Espiro Only Way przeznaczony jest dla dzieci do 22kg, zatem przeciętny 4-latek bez problemu zmieści się w przestronnym siedzisku wózka. Zestaw zawiera najważniejsze akcesoria, które z pewnością przydadzą się podczas spacerów.

Lekka aluminiowa rama składa się razem z siedziskiem wózka. Wózek jest bardzo łatwy w transporcie i przechowywaniu – nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu nie tracisz cennej przestrzeni.

CHARAKTERYSTYKA

 

Pełne wyposażenie

Do wózka Espiro Only Way dołączone są akcesoria, które z pewnością przydadzą się podczas użytkowania wózka. Razem z wózkiem otrzymasz osłonę na nóżki, zintegrowaną moskitierę oraz uchwyt na napoje. Dodatkowo możesz dokupić pelerynę i adaptery umożliwiające samodzielne zamocowanie fotelika.

 

Pozycja leżąca

Wózek Espiro Only Way posiada siedzisko dostosowane do potrzeb współczesnego rodzica i małego dziecka, które przez pierwsze sześć miesięcy życia powinno leżeć płasko. Tył wózka można ustawić w jednej z trzech pozycji, w tym w pozycji leżącej. Jeśli jednocześnie wyregulujesz podnóżek, pozostanie jeszcze więcej miejsca. Składanie oparcia nie jest już konieczne, jeśli dziecko samodzielnie siedzi, ale funkcja ta nadal będzie przydatna – szczególnie podczas snu.

 

Siedzisko przód i tył

Fotelik w Espiro Only posiada bardzo wygodny i szybki system demontażu, dzięki czemu można je ustawić przodem lub tyłem do rodzica. Dziecko w gondoli ma stały kontakt z rodzicem, dlatego warto wybrać wózek z dwukierunkowym siedziskiem, które pozwoli nam utrzymać tę więź.

 

Rozszerzana budka przeciwsłoneczna

Rozsuwany daszek posiada podwójny filtr UPF50+, dzięki czemu jeszcze skuteczniej chroni przed promieniowaniem. Ocieplający się klimat oznacza, że ​​lato jest dłuższe i bardziej surowe, dlatego noszenie w wózku podwójnej osłony przeciwsłonecznej jest koniecznością. Daszek posiada aż dwa okienka wentylacyjne, dzięki czemu poprawia przepływ powietrza.

 

Regulowany uchwyt

Rączka wózka jest teleskopowa – ten prosty i wygodny system pozwala dopasować Espiro Only Way do wzrostu opiekuna. Dzięki Espiro Only Way każdy spacer z dzieckiem odbywa się na Twoich warunkach.

 

Duży KOSZ na zakupy

Koszyk na zakupy wózka jest łatwo dostępny, co znacznie zwiększa możliwości rodzica. Jeśli musisz wybrać się na zakupy - nie krępuj się. Piknik w parku? Bez problemu. Espiro Only pozwoli Ci spędzić czas tak jak chcesz i będzie Twoim pomocnikiem.

 

Łatwe składanie

Wózek składa się do kompaktowych wymiarów razem z siedziskiem spacerówki. Łatwe w składaniu, wygodne w przechowywaniu, łatwe w transporcie – czego chcieć więcej?

 

Koła pompowane lub bezobsługowe

Wózek Espiro Only Way dostępny jest w dwóch wersjach – z kołami pompowanymi lub bezobsługowymi. Komfortowy i płynny przejazd do i z miasta pozwala na swobodne poruszanie się po świecie, bez ograniczeń i stresu.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Wózki spacerowe
Gwarancja: 3 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: