Venicci Vero Blush + 3 LATA GWARANCJI⭐⭐⭐⭐⭐

Promocja
Marka: Venicci
GRATISGRATIS
Venicci Vero Blush
zł1 799
W magazynie (5 szt)

KUPON RABATOWY 10 % : 1234 (Użyj w koszyku)

3 LATA GWARANCJI

⭐ wysyłamy towar szybko i oryginalnie zapakowany

⭐ zwroty są u nas zawsze BEZPŁATNE

⭐ indywidualne i szybkie rozpatrywanie reklamacij

⭐ wymiana w ciągu 30 dni, zwrot w ciągu 30 dni

Informacje szczegółowe

3 lata gwarancji
3 lata gwarancji
Dostawa w ciągu 2 dni
Dostawa w ciągu 2 dni
Zwrot w ciągu 30 dni
Zwrot w ciągu 30 dni

Opis szczegółowy produktu

 

 Odkryj Venicci Vero - spacerówkę do zadań specjalnych, która w wyjątkowy sposób zatroszczy się o Ciebie i malucha. W tym wózku każde koło posiada odrębny amortyzator, dzięki czemu jazda nim jest wyjątkowo płynna i miękka w każdym terenie.

Vero jest spacerówką z regulacją wysokości oparcia - wydłużając je sprawiamy, że wózek rośnie razem z dzieckiem, na każdym poziomie użytkowania. Leżący, ledwo siadający, czy chodzący maluch potrzebuje wygodnego wózka, który rodzic będzie mógł równie wygodnie obsługiwać - Venicci Vero to produkt pełen rozwiązań, którym można zaufać.

Wózek składa się jedną ręką a po złożeniu jest bardzo mały i poręczny. Za pomocą wbudowanego paska, rodzic może wygodnie przenosić wózek na ramieniu i jednocześnie mieć wolne ręce.

W zestawie najpotrzebniejsze akcesoria.

W ZESTAWIE

  • Wózek spacerowy;
  • okrycie na nóżki;
  • folia przeciwdeszczowa.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Akcesoria w zestawie

Venicci Vero w standardowym wyposażeniu posiada ciepłe okrycie na nogi oraz folię przeciwdeszczową. Te dwa akcesoria idealnie sprawdzą się przez cały rok, zwłaszcza w deszczowym okresie jesienno-zimowym.

W pełni regulowane siedzisko

Pełna regulacja Vero pozwoli Ci dostosować wózek do potrzeb dziecka. Spacery w porze drzemki nie są żadnym problemem - dzięki w pełni rozkładanemu oparciu jednym prostym ruchem przekształcimy siedzisko w wygodny leżak. Regulacja podnóżka to punkt podparcia dla nóg dziecka.

Rośnie razem z dzieckiem

Budkę w Venicci Vero można podnieść do góry, wydłużając jednocześnie oparcie. Dzięki temu spacerówka rośnie razem z dzieckiem, stając się niezastąpionym towarzyszem każdego spaceru do ok. 4. roku życia.

Rozszerzana budka przeciwsłoneczna

Budka przeciwsłoneczna w Venicci Vero jest stworzona tak, aby zapewnić dziecku jak najlepszą ochronę. Panel wentylacyjny pozwala powietrzu przepływać, dzięki czemu maluch ma do niego stały dostęp.

Rączka do prowadzenia

Zmiana wysokości rączki pozwala dostosować wózek do rodzica a w związku z tym problem wynikający z różnicy wzrostu pomiędzy mamą a tatą znika.

Klamra z magnetycznym zapięciem

Siedzisko spacerowe posiada wygodne, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Pasy są komfortowe zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica - dzięki klamrze z magnetycznym zapięciem w chwilę zabezpieczymy dziecko w siedzisku.

Łatwe składanie i przenoszenie

Wózek Venicci Vero składa się jedną ręką, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Dzięki paskowi możemy wygodnie przenosić spacerówkę bez użycia rąk - zarzucając ją na ramię.

Gumowe koła z amortyzacją

Spacerówka posiada cztery gumowe koła, każde z nich ma własny amortyzator. Płynne prowadzenie i nieograniczone możliwości skręcania przyniosą Ci wsparcie podczas codziennych przepraw z maluchem.

 Parametry dodatkowe

Kategoria: Wózki dziecięce i akcesoria
Gwarancja: 3 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: