Toyz Axel pojazd na akumulator Blue + 3 LATA GWARANCJI ⭐⭐⭐⭐⭐

zł860
W magazynie (5 szt)

3 LATA GWARANCJI

⭐ wysyłamy towar szybko i oryginalnie zapakowany

⭐ indywidualne i szybkie rozpatrywanie reklamacij

⭐ wymiana w ciągu 30 dni, zwrot w ciągu 30 dni za DARMO

Informacje szczegółowe

3 lata gwarancji
3 lata gwarancji
Dostawa w ciągu 2 dni
Dostawa w ciągu 2 dni
Zwrot w ciągu 30 dni
Zwrot w ciągu 30 dni

Opis szczegółowy produktu

Toyz Axel to zabawka idealna, zwłaszcza dla każdego małego fana motoryzacji. Pojazd na akumulator Axel spisze się w różnym terenie - posiada napęd na 4 koła, a każde z nich jest duże i stworzone z solidnej pianki. Toyz Axel to akumulatorowiec typu Buggy ATV, co oznacza, że dysponuje imponującymi osiągami, a jednocześnie jest bezpieczny w zabawie. Dodatkowo tylne amortyzatory przynoszą komfort podczas jazdy.

Wygląd pojazdu jest bardzo zbliżony do prawdziwej terenówki, dlatego maluch poczuje się jak we własnym, prawdziwym samochodzie. Na to podobieństwo wpływają otwierane drzwi, panel multimedialny, świecące przednie koła LED, otwierana maska, kierownica z klaksonem. Jednoosobowe siedzisko pojazdu jest szerokie, stworzone z eko-skóry. Fotel w pojeździe jest naprawdę komfortowy.

Panel multimedialny posiada wgrane melodie, port USB oraz działa przez Bluetooth. Dziecko może jeździć samodzielnie, lub z pomocą rodzica (możliwość sterowania pilotem. Baterie nie są w zestawie).

Maksymalna waga dziecka: 30 kg.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Pojazd typu Buggy ATV

Toyz Axel to pojazd typu Buggy ATV, co oznacza, że nadaje się na nieco trudniejsze trasy. Duże, piankowe koła napędzające silnik o mocy 45W, tylne amortyzatory oraz solidny akumulator o pojemności wynoszącej 12 V / 10 Ah sprawiają, że Axel dobrze sprawdzi się w trudniejszych warunkach. Axel został wyposażony w wolny start co oznacza, że rozpędza się stopniowo. Dziecko może jechać samodzielnie, lub może nim sterować rodzic (zdalnie, za pomocą pilota).

Otwierane drzwi

Ten zabawkowy samochód na akumulator posiada otwierane drzwi, co pozwoli maluchowi poczuć się jak prawdziwa gwiazda świata motoryzacji.

Kierownica z klaksonem i multimedia

Kierownica z klaksonem to znak charakterystyczny każdego prawdziwego samochodu. Toyz Axel oddaje ten element do dyspozycji malucha - może się nim bawić, ile tylko zechce. Tuż przy kierownicy znajduje się panel multimedialny z portem USB. Posiada on wgrane melodie, ale można się z nim połączyć równiez przez Bluetooth.

Wygodne fotele

Wygodne fotele z eko-skóry znajdują się w najbardziej eksluzywnych samochodach - Toyz Axel daje dziecku komfort jazdy na ponadprzeciętnym poziomie.

Światła z przodu

Oświetlenie LED w akumulatorowcu przynosi bezpieczeństwo podczas jazdy w ciemności.

Duże koła z pianki

Duże piankowe koła w Toyz Axel poradzą sobie w nierównym terenie. Są wytrzymałe i dobrze dostosowują się do powierzchni.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Rowerki i inne pojazdy dla dzieci
Gwarancja: 3 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: