Peg Pérego Prima Pappa Follow Me Paloma + pałąk GRATIS + 3 LATA GWARANCJI⭐⭐⭐⭐⭐

Promocja
GRATISGRATIS
Peg Pérego Prima Pappa Follow Me Paloma
zł689
W magazynie (4 szt)

+ pałąk Peg Pérego GRATIS + 3 LATA GWARANCJI ⭐⭐⭐⭐⭐

wysyłamy towar szybko i oryginalnie zapakowany⭐⭐⭐⭐⭐

indywidualne i szybkie rozpatrywanie reklamacij⭐⭐⭐⭐⭐

zwroty są u nas zawsze BEZPŁATNE⭐⭐⭐⭐⭐

wymiana w ciągu 30 dni, zwrot w ciągu 30 dni za DARMO⭐⭐⭐⭐⭐

Informacje szczegółowe

3 lata gwarancji
3 lata gwarancji
Dostawa w ciągu 2 dni
Dostawa w ciągu 2 dni
Zwrot w ciągu 30 dni
Zwrot w ciągu 30 dni

Opis szczegółowy produktu

+ pałąk Peg Pérego GRATIS

Prima Pappa Follow Me - bezpośredni następca Prima Pappa Zero 3 - krzesełko do karmienia przeznaczone dla dzieci od urodzenia do 15 kg.

Podobnie jak pierwowzór zostało wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, nowy model został wzbogacony o 4 praktyczne kółka z blokadą, oraz krokowy element zabezpieczający dziecko przed wysunięciem się z krzesełka.
Funkcja leżaczka pozwala korzystać z krzesełka od pierwszych dni życia w pozycji rozłożonej do momentu kiedy dziecko zacznie samodzielnie siedzieć. Lekka konstrukcja obsługiwana jedną ręką.
Krzesełko można regulować w 7 pozycjach wysokości oraz 3 pozycjach pochylenia oparcia - maksymalne odchylenie do 150 stopni. Składanie i rozkładanie jest bardzo proste, po złożeniu krzesełko jest bardzo kompaktowe, może samodzielnie stać. Tapicerkę łatwo utrzymać w czystości.

Ciekawym rozwiązaniem Peg Perego jest także to, że blat (tackę) krzesełka można zdemontować i zawiesić go na tylnych rurkach, a samo krzesełko przysunąć do stołu, żeby rodzinnie zjeść posiłek.

W zestawie:
  • krzesełko
  • miękka tapicerka
  • 2 tacki
  • pałąk Peg Pérego GRATIS

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Lekki aluminiowy stelaż krzesełka,

Krzesełko zostało wykonane z lekkiego aluminium, całość waży jedynie 7,6 kg. Konstrukcja jest stabilna, a dzięki kółkom łatwo można je przesunąć albo przemieścić do innego pomieszczenia.

Tapicerka

Tapicerka została wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej, co umożliwia szybkie i łatwe czyszczenie krzesełka po posiłku.

funkcja leżaczka

Dla dzieci od urodzenia do ok. 6 miesięcy krzesełko może pełnić funkcję leżaczka. Oparcie rozkłada się pod kątem powyżej 150º, dlatego jest całkiem bezpieczne dla niemowląt. W tej roli sprawdzi się świetnie dodatkowa wkładka Cushion. (Wkładka dostępna oddzielnie. Patrz produkty powiązane)

Szeroki zakres regulacji

Krzesełko Peg Perego Prima Pappa posiada 7-stopniową regulację wysokości siedziska, dlatego łatwo dopasuje się też do wysokości stołu jadalnego. 3-stopniowa regulacja pochylenia siedziska, pozwala znaleźć wygodny i odpowiedni do rozwoju dziecka kąt nachylenia.

5-punktowe pasy bezpieczeństwa,

Bezpieczeństwo w krzesełku Prima Pappa zapewniają 5 punktowe pasy bezpieczeństwa z możliwością regulacji. Dodatkowy element krokowy, zamocowany na stałe w siedzisku uniemożliwia wysunięcie się dziecka z krzesełka.

Tacka

Tacka w krzesełku jest obszerna i łatwo można ją zdemontować do wyczyszczenia. Dodatkowa nakładka na tackę jeszcze bardziej zabezpiecza przed zabrudzeniem i można ją myć w zmywarce.

Koła z blokadą

Krzesełko Prima Pappa zostało wyposażone w 4 kółka z blokadą. Jest to niezwykle wygodna opcja, która pozwala przemieścić krzesełko z jednego miejsca na drugie i jest całkowicie bezpieczna.

SPECYFIKACJA

Waga:

7,6 kg

Wymiary rozłożonego krzesełka:

(szerokość x wysokość x głębokość)

55 x 104,5 x 75,5 cm

Wymiary rozłożonego krzesełka:

(szerokość x wysokość x głębokość)

55 x 95,5 x 30 cm

Waga dziecka:

max. 15 kg

Parametry dodatkowe

Kategoria: Karmienie dziecka
Gwarancja: 3 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: