Maxi-Cosi Titan Pro 2 i-Size Authentic Black + 3 LATA GWARANCJI ⭐⭐⭐⭐⭐

GRATISGRATIS
Maxi Cosi Titan Pro 2 i Size Authentic Black
zł1 280
W magazynie (5 szt)

KUPON RABATOWY 5% : 5555 (Użyj w koszyku)

3 LATA GWARANCJI I DARMOWY ORGANIZER ⭐⭐⭐⭐⭐

wysyłamy towar szybko i oryginalnie zapakowany⭐⭐⭐⭐⭐

wysyłamy nowy fotelik samochodowy za DARMO w przypadku reklamacji⭐⭐⭐⭐⭐

zwroty są u nas zawsze BEZPŁATNE⭐⭐⭐⭐⭐

indywidualne i szybkie rozpatrywanie reklamacij⭐⭐⭐⭐⭐

wymiana w ciągu 30 dni, zwrot w ciągu 30 dni⭐⭐⭐⭐⭐

Informacje szczegółowe

3 lata gwarancji
3 lata gwarancji
Dostawa w ciągu 2 dni
Dostawa w ciągu 2 dni
Zwrot w ciągu 30 dni
Zwrot w ciągu 30 dni

Opis szczegółowy produktu

Maxi Cosi Titan Pro 2 i-Size to fotelik samochodowy zaprojektowany z myślą o zapewnieniu bezpiecznej podróży maluchowi o wzroście od 76 do 150 cm i wadze od 12 do 36 kg. Oznacza to, że Titan Pro 2 i-Size może być kolejnym najlepszym fotelikiem samochodowym dla Twojego dziecka.

Titan Pro 2 i-Size jest zgodny ze standardem i-Size. Posiada wiele funkcji, systemów i zabezpieczeń, dzięki którym jest nie tylko bezpiecznym, ale także wygodnym rozwiązaniem dla Twojej rodziny. W foteliku mamy możliwość regulacji zagłówka oraz zmiany kąta pochylenia oparcia, dzięki czemu rośnie wraz z dzieckiem i zapewnia mu komfort nawet podczas snu. Fotelik w foteliku Maxi Cosi Titan Pro 2 i-Size posiada specjalną wkładkę, która zapewnia wsparcie najważniejszych obszarów ciała dziecka – głowy, szyi i kręgosłupa. Przeznaczony jest dla mniejszych dzieci. Nowa tapicerka siedzeń i system Clima Flow zapewniają teraz jeszcze większy komfort małemu pasażerowi.

Wygodny zagłówek można regulować w 15 stopniach i posiada starannie zaprojektowaną poduszkę Air Protect, która pochłania energię uderzenia i koncentruje się na ochronie głowy i szyi dziecka. Fotelik oferuje zaawansowaną ochronę boczną G-Cell 2.0. 

Montaż w kierunku jazdy za pomocą haków Isofix i pasa Top Tether. 

Maluch o wzroście do 105 cm podróżuje przypięty wewnętrznym pasem fotelika Maxi Cosi Titan Pro 2 i-Size.

Po osiągnięciu 105 cm uprząż wewnętrzną zastępuje się 3-punktowym pasem bezpieczeństwa.

Siedzisko od 76 do 150 cm

Maxi Cosi Titan Pro 2 i-Size jest odpowiedni dla dzieci o wzroście od 76 do 150 cm. Wysokość zagłówka można regulować w zakresie 15 stopni wraz z pasami bezpieczeństwa. Dzięki temu rośnie wraz z dzieckiem, dostosowując się do wzrostu. Fotelik odpowiada standardowi i-Size. Kąt oparcia można regulować w 4 pozycjach – funkcję tę można wykorzystać, gdy dziecko jest zapięte pasami bezpieczeństwa, czyli do około 4. roku życia (wzrost 105 cm).

 

Pasy wewnętrzne do 105 cm

Pasy bezpieczeństwa w oferowanym foteliku wyposażone są w miękką wyściółkę. Dzięki temu nie przeszkadza przypiętemu maluchowi w utrzymaniu komfortu i swobody ruchu. Wewnętrzne paski fotelika Maxi Cosi Titan Pro 2 i-Size stosuje się do momentu osiągnięcia przez dziecko wzrostu 105 cm. Po tym czasie chowamy 5-punktowe pasy bezpieczeństwa i zapinamy dziecko pasem samochodowym.

Zagłówek z poduszką Air Protect

Specjalnie zaprojektowana poduszka Air Protect w Titan Pro 2 i-Size tworzy pochłaniacz energii, który zmniejsza nacisk na głowę i szyję dziecka. Rozwiązanie to zwiększa bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy samochodem.

Siedzisko z wentylacją Clima Flow

Dobrze wentylowane siedzisko z systemem Clima Flow zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić dziecku najwyższy komfort cieplny. Małe kanały w tkaninie siedziska umożliwiają przepływ powietrza i zapobiegają gromadzeniu się wilgoci.

System ochrony bocznej G-Cell

Skorupa Titan Pro 2 i-Size wyposażona jest w boczne zabezpieczenia G-Cell, które zmniejszają wpływ sił na małego pasażera. Znacząco zwiększa to jego bezpieczeństwo w przypadku uderzenia bocznego.

Montaż Isofix + Top Tether

Titan Pro 2 i-Size montowany jest w kierunku jazdy za pomocą haków Isofix i paska Top Tether. Dobrze widoczne prowadnice pasów bezpieczeństwa w samochodzie ułatwiają prawidłowe zapięcie dziecka w przypadku przekroczenia przez niego dopuszczalnego wzrostu dla korzystania z wewnętrznego pasa fotelika (tj. powyżej 105 cm wzrostu). 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Foteliki samochodowe
Gwarancja: 3 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: