Maxi-Cosi Kori Beyond Green Eco + 3 LATA GWARANCJI ⭐⭐⭐⭐⭐

GRATISGRATIS
Maxi Cosi Kori Beyond Green
zł479
W magazynie (4 szt)

3 LATA GWARANCJI ⭐⭐⭐⭐⭐

wysyłamy towar szybko i oryginalnie zapakowany⭐⭐⭐⭐⭐

zwroty są u nas zawsze BEZPŁATNE⭐⭐⭐⭐⭐

indywidualne i szybkie rozpatrywanie reklamacij⭐⭐⭐⭐⭐

wymiana w ciągu 30 dni, zwrot w ciągu 30 dni⭐⭐⭐⭐⭐

Informacje szczegółowe

3 lata gwarancji
3 lata gwarancji
Dostawa w ciągu 2 dni
Dostawa w ciągu 2 dni
Zwrot w ciągu 30 dni
Zwrot w ciągu 30 dni

Opis szczegółowy produktu

Maxi Cosi Kori

Leżaczek-bujaczek Maxi Cosi Kori zapewni niezrównany komfort Twojemu dziecku od pierwszych dni życia. Dzięki grubej i miękkiej wkładce dla noworodków oraz trzem stopniom odchylania Twoje dziecko może bezpiecznie bawić się lub odpocząć. Pałąk z uroczymi zabawkami zapewni mu stymulację i rozrywkę. Leżaczek jest bardzo lekki (tylko 2,7 kg!), łatwo się składa i kiedy nie jest potrzebny, można go bez problemu schować.


Prostota użytkowania

Życie z noworodkiem nie należy do najłatwiejszych. Dlatego leżaczek Kori został zaprojektowany jako bezpieczne miejsce wypoczynku lub zabawy. Maluch leży przypiety pasami bezpieczeństwa, a Ty masz wolne obie ręce. Leżaczek ma trzy pozycje odchylenia, które ustawisz jedną ręką. Jest to przydatne, gdy na drugim ramieniu masz śpiącego malucha i chcesz ułożyć go na drzemkę.


Idealna pomoc od pierwszych dni życia

Leżaczek-bujaczek Kori 2 w 1 jest przeznaczony dla dzieci od dnia narodzin do około 2 lat (15 kg wagi). W trybie bujania łagodne ruchy koją maleństwo – przypominają poruszanie się w łonie matki. Mogą także pomóc, gdy przydarzą się kolki. Ustawienie nieruchome jest zalecane po karmieniu, ponieważ sprzyja ono prawidłowej pracy układu trawiennego.

leżaczek maxi cosi kori funkcje

Nowoczesny design

Elegancki, stylowy i minimalistyczny leżaczek Kori oferuje dziecku maksymalny komfort. Specjalna konstrukcja umożliwia bezproblemowe i łatwe przechodzenie pomiędzy trybami bujania i siedzenia. Supermiękkie tkaniny premium i wykończenie imitacją drewna sprawia, że Kori pasuje do każdego wnętrza nowoczesnego domu. Kiedy nie używasz leżaczka, możesz go złożyć na płasko i schować. Leżaczek Kori jest lekki i kompaktowy, więc bez problemu zabierzesz go w podróż z dzieckiem podczas jego pierwszych dwóch lat życia.

 

SPECYFIKACJA

Wiek
Od narodzin
Maksymalne obciążenie
15 kg
3-punktowe pasy bezpieczeństwa
3-stopniowa regulacja wysokości
 
 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pokoik dziecięcy
Gwarancja: 3 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: