Maxi-Cosi Kore Pro i-Size Authentic Black 2023 + 3 LATA GWARANCJI ⭐⭐⭐⭐⭐

zł1 169
W magazynie (5 szt)

Klub RABAT 100 zł (napisz w wiadomości przy składaniu zamówienia, a my to potwierdzimy)⭐⭐⭐⭐⭐

3 LATA GWARANCJI I DARMOWY ORGANIZER⭐⭐⭐⭐⭐

prowadnice ISOFIX GRATIS ⭐⭐⭐⭐⭐

wysyłamy towar szybko i oryginalnie zapakowany⭐⭐⭐⭐⭐

wysyłamy nowy fotelik samochodowy za DARMO w przypadku reklamacji⭐⭐⭐⭐⭐

zwroty są u nas zawsze BEZPŁATNE⭐⭐⭐⭐⭐

indywidualne i szybkie rozpatrywanie reklamacij⭐⭐⭐⭐⭐

wymiana w ciągu 30 dni, zwrot w ciągu 30 dni⭐⭐⭐⭐⭐

Informacje szczegółowe

3 lata gwarancji
3 lata gwarancji
Dostawa w ciągu 2 dni
Dostawa w ciągu 2 dni
Zwrot w ciągu 30 dni
Zwrot w ciągu 30 dni

Opis szczegółowy produktu

Każda podróż jest dla Twojego dziecka nową przygodą i wiąże się z wielkimi emocjami - tak samo, jak ważne jest dla Ciebie pokazywanie swojemu maluchowi świata i odkrywanie nowych lądów. Nawet, jeśli droga do celu jest krótka i nie wiąże się z pokonywaniem długich dystansów samochodem, warto przygotować się na najgorsze i wybrać fotelik samochodowy, który będzie nie tylko ładnie wyglądać, ale przede wszystkim - chronić Twoje dziecko i dbać o jego komfort.

Maxi Cosi Kore Pro i-Size jest fotelikiem samochodowym i-Size, co oznacza, że kierujemy się kryterium wzrostu, a nie wagi dziecka. Kore Pro i-Size jest przeznaczony dla pociech o wzroście od 100 do 150 cm, montuje się go przodem do kierunku jazdy za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego. Fotelik został dodatkowo wyposażony w system podświetlenia ClickAssist, oferujący pomoc podczas zapinania pasów.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Luksusowe tapicerki

Maxi Cosi Kore Pro i-Size został wykonany z luksusowych tapicerek, których wysoka jakość oferuje komfort na najwyższym poziomie. Tapicerki posiadają otwory wentylacyjne, dzięki którym mały podróżnik może cieszyć się prawidłową cyrkulacją powietrza, a co za tym idzie - doskonałym samopoczuciem nawet wtedy, gdy na zewnątrz panuje bardzo wysoka lub niska temperatura.

Konstrukcja otwarta

Fotelik posiada otwartą konstrukcję, która ułatwia dziecku samodzielne wsiadanie i wysiadanie z fotelika oraz ułatwia zapinanie pasa bezpieczeństwa. Kore i-Size jest odpowiednim rozwiązanie dla każdej Zosi Samosi - czyli dla każdego dziecka pragnącego niezależności i samodzielności.

System ClickAssisant

System podświetlenia ClickAssistant wskazuje miejsce zapięcia pasa bezpieczeństwa, dzięki czemu dziecko z łatwością zapnie pasy w trudnych warunkach, na przykład po zmroku. ClickAssistant jest jak stróż, który wskazuje Twojemu dziecku drogę do bezpiecznej podróży.

Rośnie z dzieckiem

Kore Pro i-Size rośnie z Twoim dzieckiem, dotrzymując mu kroku poprzez różne etapy rozwoju. Jednoczesna regulacja szerokości i wysokości fotelika jest szybka i wygodna dla rodzica, który teraz może w pełni cieszyć się z prawidłowego rozwoju swojej pociechy.

Ochrona boczna

Podczas jazdy samochodem wszystko może się zdarzyć, a fotelik Maxi Cosi Kore Pro i-Size jest przygotowany na najgorsze. System ochrony znajdujący się w foteliku zapewnia ochronę podczas zderzenia bocznego, kierując ogromną siłę zderzenia na skorupę fotelika, dzięki czemu ryzyko poniesienia przez Twoje dziecko poważnych obrażeń jest mniejsze.

Montaż

Maxi Cosi Kore Pro i-Size jest bardzo łatwy w montażu. Montujemy go przodem do kierunku jazdy za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego oraz - opcjonalnie - łączeń Isofix, dzięki którym instalacja jest o wiele prostsza i bardziej intuicyjna oraz nadaje stabilności.

SPECYFIKACJA

Grupa Wagowa

1/2/3 (15-36 kg)

Norma i-Size

Tak

Montaż

Przodem / Isofix

Parametry dodatkowe

Kategoria: Foteliki samochodowe
Gwarancja: 3 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: