Kinderkraft Xpedition 2 i-Size Black + 3 LATA GWARANCJI ⭐⭐⭐⭐⭐

Promocja
zł629
W magazynie (5 szt)

3 LATA GWARANCJI i DARMOWY ORGANIZER

⭐ prowadnice ISOFIX GRATIS 

⭐ wysyłamy towar szybko i oryginalnie zapakowany

⭐ wysyłamy nowy fotelik samochodowy za DARMO w przypadku reklamacji

⭐ zwroty są u nas zawsze BEZPŁATNE

⭐ indywidualne i szybkie rozpatrywanie reklamacij

⭐ wymiana w ciągu 30 dni, zwrot w ciągu 30 dni

Informacje szczegółowe

3 lata gwarancji
3 lata gwarancji
Dostawa w ciągu 2 dni
Dostawa w ciągu 2 dni
Zwrot w ciągu 30 dni
Zwrot w ciągu 30 dni

Opis szczegółowy produktu

Dla dzieci 40-150 cm wzrostu (0-12 lat/0-36 kg)
Fotelik 4 w 1
Zgodny z normą R129 i-Size
RWF do 20 kg (ok 4 roku życia)
Fotelik obrotowy, z wkładką ERGO PAD

Główne atuty
Kompleksowa ochrona podczas podróży
  • XPEDITION 2 i-Size to fotelik samochodowy 4 w 1 , zaprojektowany tak, by zapewnić dziecku maksymalną ochronę i komfort podczas podróży. Przeznaczony jest dla dzieci o wzroście 40-150 cm (0-36 kg, od urodzenia do około 12 lat). Umożliwia przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy (RWF) aż do około 4 roku życia (do 105 cm, do 20 kg)! Wyposażono go w szereg systemów bezpieczeństwa, które zwiększają bezpieczeństwo podróży - H-GUARD +, SPS oraz EASY GROW SYSTEM i RECLINING. Fotelik ma dołączoną ergonomiczną wkładkę ERGO PAD z systemem AIR FLOW, a w zagłówku znajduje się pianka memory, która działa absorbująco na energię, powstałą w wyniku zderzenia.
  • To fotelik obrotowy ze zintegrowaną bazą, który pozwala na łatwe i szybkie obrócenie fotelika bokiem w stronę drzwi. System EASY SPIN 360° umożliwia łatwą zmianę pozycji RWF na FWF bez konieczności demontażu fotelika z samochodu. Montowany jest na ISOFIX i TOP

Najważniejsze funkcje

Najwyższy standard bezpieczeństwa

Najwyższy standard bezpieczeństwa

XPEDITION 2 i-Size to jeszcze bezpieczniejszy następca swojego poprzednika: pozytywnie przeszedł niezwykle rygorystyczne testy zderzeniowe, określone przez normę R129 – również testy podczas zderzeń bocznych. Zapewnia dziecku maksymalną ochronę przez cały okres fotelikowania.

Fotelik 4 w 1 do 12 roku życia

Fotelik 4 w 1 do 12 roku życia

To fotelik wielofunkcyjny, który będzie chronił Twoje dziecko od jego narodzin aż do około 12 lat (36 kg/150 cm wzrostu). Umożliwia przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy (RWF) od 40 do 105 cm (z pasami wewnętrznymi) oraz przodem do kierunku jazdy (FWF) w dwóch zakresach: 76-105cm (z pasami wewnętrznymi) i 100-150 cm (pas samochodowy).

EASY SPIN 360°

EASY SPIN 360°

System EASY SPIN 360° pozwala na szybkie i łatwe obrócenie fotelika przodem do drzwi. Wygodniej posadzisz dziecko w foteliku i przypniesz pasami. System umożliwia zmianę ustawienia z RWF na FWF bez konieczności demontażu i ponownego mocowania całego fotelika w aucie.

SPS – wzmocnione osłony boczne

SPS – wzmocnione osłony boczne

SPS to wysokie, wzmocnione osłony boczne, które rozpraszają nadmierną siłę uderzenia, chroniąc głowę, szyję oraz ramiona dziecka w największym możliwym stopniu podczas zderzeń bocznych.

H-GUARD + - wzmocniony zagłówek

H-GUARD + - wzmocniony zagłówek

System H-GUARD + to wzmocniony, 3-warstwowy zagłówek z pianką memory, absorbujący energię wytworzoną podczas zderzeń. Pianka memory w zagłówku zapewnia dziecku komfort i bezpieczeństwo. Dłużej utrzymuje elastyczność i sprężystość, a także zmniejsza odległość między ciałem malca a skorupą fotelika.

Błyskawiczny montaż na ISOFIX

Błyskawiczny montaż na ISOFIX

Wystarczy chwila, by zamocować XPEDITION 2 i-Size w aucie za pomocą ISOFIX i TOP TETHER i sprawdzić, czy wskaźniki pokazują kolor zielony. Dodatkowo instrukcję montażu będziesz miał zawsze pod ręką: wystarczy zeskanować kod QR znajdujący się na skorupie fotelika.

Dopasowany do dziecka

Dopasowany do dziecka

EASY GROW SYSTEM (7-stopniowa regulacja zagłówka wraz z pasami) oraz RECLINING (4-stopniowa regulacja kąta nachylenia fotelika dla starszego dziecka w pozycji FWF) ułatwia dopasowanie fotelika do dziecka, zwiększając komfort małego pasażera i jego bezpieczeństwo podczas podróży.

Przedstawiony film nie jest ofertą handlową, służy jedynie do celów podglądowych. Dotyczy grupy produktów o podobnym lub tym samym montażu, mogą pojawić się drobne różnice (np. brak akcesoriów).

Wkładka ERGO PAD

Do fotelika dołączona jest ergonomiczna wkładka ERGO PAD z systemem AIR FLOW. Zapewnia anatomiczne ułożenie ciała dziecka podczas jazdy, dbając tym samym o jego komfort i wspierając poprawne ułożenie kręgosłupa. AIR FLOW zapewnia przepływ powietrza nawet podczas upałów. Wkładka przeznaczona jest dla dzieci do 60 cm.

Komfort na lata

XPEDITION 2 i-Size to następca kultowego fotelika XPEDITION. To fotelik klasy premium – został starannie wykończony, ma także tapicerkę wysokiej klasy, którą łatwo zdjąć do prania. Gdy dziecko podrośnie, 5-punktowe pasy wewnętrzne schowasz w specjalnym schowku. Dzięki otworom wentylacyjnym nawet jazda w upale nie będzie dla malca niekomfortowa. Ma nowoczesny design, dzięki czemu będzie doskonale komponował się z Twoim autem.

Wzrost dziecka/waga/wiek: 40-150 cm
Waga produktu: 11.5 kg
Wymiary produktu
Długość siedziska wewnętrzna 34 cm
Długość fotelika (w pozycji leżącej) 61,5 cm FWF/ 67 cm RWF
Szerokość siedziska zewnętrzna 44 cm
Szerokość siedziska wewnętrzna (użytkowa) 34 cm
Szerokość zewnętrzna 44 cm
Wysokość wewnętrzna Max 72 cm
Wysokość wewnętrzna Min 52 cm
Wysokość zewnętrzna Min 60,5 cm
Wysokość zewnętrzna Max 79 cm
Szerokość wewnętrzna oparcia 30 cm
Szerokość zewnętrzna oparcia 44 cm
Szerokość zagłówka Zewnętrzna 34 cm
Szerokość zagłówka wewnętrzna 20 cm
W skład zestawu wchodzi: fotelik, 5-punktowe pasy z ochraniaczami, baza scalona z fotelikiem, wkładka ERGO PAD

Parametry dodatkowe

Kategoria: Foteliki samochodowe
Gwarancja: 3 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: