Kinderkraft Xpand 2 i-Size Cherry Pearl + 3 LATA GWARANCJI⭐⭐⭐⭐⭐

GRATISGRATIS
c1
zł399
W magazynie (5 szt)

3 LATA GWARANCJI I DARMOWY ORGANIZER⭐⭐⭐⭐⭐

wysyłamy towar szybko i oryginalnie zapakowany⭐⭐⭐⭐⭐

wysyłamy nowy fotelik samochodowy za DARMO w przypadku reklamacji⭐⭐⭐⭐⭐

zwroty są u nas zawsze BEZPŁATNE⭐⭐⭐⭐⭐

indywidualne i szybkie rozpatrywanie reklamacij⭐⭐⭐⭐⭐

wymiana w ciągu 30 dni, zwrot w ciągu 30 dni⭐⭐⭐⭐⭐

Informacje szczegółowe

3 lata gwarancji
3 lata gwarancji
Dostawa w ciągu 2 dni
Dostawa w ciągu 2 dni
Zwrot w ciągu 30 dni
Zwrot w ciągu 30 dni

Opis szczegółowy produktu

Kinderkraft Xpand w wersji 2 i-Size to fotelik samochodowy dla dzieci o wzroście 100-150 cm, który został poddany większemu rygorowi w trakcie przeprowadzania testów zderzeniowych i jest dostosowany do obowiązującej normy R129 i-Size. Fotelik posiada wiele systemów regulacji oraz bezpieczeństwa, a wśród nich znajdziemy między innymi system H-Guard, Duo Expand czy wzmocnione osłony boczne będące skuteczną barierą przed niebezpieczną siłą uderzenia. O komfort małego pasażera dbają wysokogatunkowe tkaniny oraz szerokie siedzisko z podłokietnikami.

Fotelik montuje się z użyciem Isofix, został wyposażony we wskaźniki prawidłowego montażu. Kinderkraft Xpand 2 i-Size składa się na płasko, co pozwala wygodnie przechowywać fotelik.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Zgodność z normą R129 i-Size

Kinderkraft Xpand 2 i-Size jest dostosowany do aktualnych norm bezpieczeństwa a także został poddany bardziej rygorystycznym testom zderzeniowym a to właśnie one są największym wyznacznikiem tego, czy dany fotelik będzie potrafił ochronić dziecko w przypadku ewentualnej kolizji. Certyfikowany fotelik Xpand 2 i-Size wypada dobrze.

Składa się na płasko

Kinderkraft Xpand 2 i-Size składa się na płasko, dzięki czemu znacznie redukujemy jego rozmiar w trakcie przechowywania.

Duo Expand System

Fotelik Xpand 2 i-Size posiada system Duo Expand, który odpowiada za system regulacji fotelika nie tylko wzdłuż, ale także wszerz. Dzięki temu fotelik dopasowuje się do ciała dziecka przez cały okres użytkowania, czyli od ok. 3.5. roku życia do 12 lat.

System SPS i H-Guard

Wzmocnione osłony boczne w systemie SPS są elementami, które pochłaniają większość sił uderzenia zanim zdążą one dotrzeć do dziecka. Dzięki temu najwrażliwsze części ciała małego pasażera są zabezpieczone co zmniejsza ryzyko poważnych uszkodzeń.

H-Guard System znajduje się w zagłówku, który jest 3-warstwowy i składa się z pianki memory, absorbującej energię wytworzoną podczas kolizji. Ulokowanie jej w zagłówku nie jest przypadkowe - pozwala lepiej chronić głowę i szyję dziecka.

Wygodne siedzisko z podłokietnikami

Siedzisko fotelika samochodowego Kinderkraft Xpand 2 i-Size jest niezwykle komfortowe. Dzięki temu, że jest przestronne - szerokie i głębokie - maluch wygodnie się w nim rozsiądzie przybierając wygodną dla siebie pozycję. Co więcej, w siedzisku znajdują się podłokietniki, które dają dodatkowe podparcie podczas podróży.

Fotelik jest pokryty wysokogatunkowymi tkaninami, delikatnymi dla skóry dziecka.

Łatwa instalacja Isofix

Montaż fotelika na Isofix i pas samochodowy - wskaźniki prawidłowego montażu upewnią Cię w tym, czy aby na pewno fotelik jest odpowiednio zainstalowany, a widoczne z daleka prowadnice pozwolą dobrze przeprowadzić pas samochodowy.

SPECYFIKACJA

Waga fotelika

5.5 kg

Wymiary produktu złożonego (wys. x dł. x szer.)

62 x 42 x 44 cm

Wymiary produktu rozłożonego (wys. x dł. x szer.)

81 x 42 x 47 cm

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Foteliki samochodowe
Gwarancja: 3 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: