Kinderkraft i-Guard i-Size Graphite Black + 3 LATA GWARANCJI⭐⭐⭐⭐⭐

Promocja
GRATISGRATIS
b1
zł1 199
W magazynie (5 szt)

KUPON RABATOWY 10 % : 1234 (Użyj w koszyku) ⭐⭐⭐⭐⭐

3 LATA GWARANCJI I DARMOWY ORGANIZER ⭐⭐⭐⭐⭐

prowadnice ISOFIX GRATIS ⭐⭐⭐⭐⭐

wysyłamy towar szybko i oryginalnie zapakowany⭐⭐⭐⭐⭐

wysyłamy nowy fotelik samochodowy za DARMO w przypadku reklamacji⭐⭐⭐⭐⭐

zwroty są u nas zawsze BEZPŁATNE⭐⭐⭐⭐⭐

indywidualne i szybkie rozpatrywanie reklamacij⭐⭐⭐⭐⭐

wymiana w ciągu 30 dni, zwrot w ciągu 30 dni⭐⭐⭐⭐⭐

Informacje szczegółowe

3 lata gwarancji
3 lata gwarancji
Dostawa w ciągu 2 dni
Dostawa w ciągu 2 dni
Zwrot w ciągu 30 dni
Zwrot w ciągu 30 dni

Opis szczegółowy produktu

Wielkie rzeczy dzieją się w ciągu kilku sekund, tak często, jak ich zakończenie jest dla nas tajemnicą.  Co prawda wszystkiego nie jesteśmy w stanie przewidzieć, ale rolą rodzica – poza okazaniem dziecku miłości – jest być przygotowanym na każdą ewentualność.  Wiemy, że nie zawsze jest to najłatwiejsze, ale gra jest warta świeczki – zwłaszcza gdy stawki są najwyższe z możliwych.

Kinderkarft i-Guard to fotelik samochodowy zaprojektowany z myślą o zapewnieniu Twojemu dziecku maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu.  Zgodnie ze standardem i-Size dba o bezpieczeństwo dzieci o wzroście od 40 do 105 cm, co oznacza, że ​​może służyć zarówno jako pierwsze siedzisko, jak i siedzisko dodatkowe.  Systemy, na których opiera się konstrukcja Kinderkraft i-Guard, stanowią trzon fotelika, który jest bezpieczny, wygodny i łatwy w użytkowaniu na co dzień.  Można go umieścić przodem lub tyłem.

i-Guard to przykład fotelika samochodowego RWF/FWF, który przeszedł najcięższe i najbardziej rygorystyczne testy w przypadku zderzenia czołowego – prędkość testowa wyniosła 64 km/h, czyli znacznie powyżej normy.  Dzięki temu wiemy, że fotelik jest w stanie zapewnić wysokie bezpieczeństwo w sytuacjach krytycznych.

Charakterystyka

Standardowy rozmiar i-size

Kinderkraft i-Guard spełnia normę i-Size, dzięki czemu wiemy, że przy jego konstrukcji nie pominięto najważniejszej rzeczy – spełnienia aktualnych wymogów dotyczących bezpieczeństwa dzieci w samochodzie.  Fotelik przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do ok. 4 roku życia.  roku życia, od 0 do 105 cm wzrostu.

 

Crash Test - wynik pozytywny

Czy wiesz, że Kinderkarft i-Guard przeszedł bardziej rygorystyczne testy niż inne modele w tej samej kategorii?  Testowano go przy prędkości 64 km/h, w pozostałych przypadkach prędkość ta wynosiła 50 km/h.  Dobrowolnie poddawany bardziej rygorystycznym testom ma wykazać, że fotelik jest bezpiecznym rozwiązaniem zapewniającym ochronę w przypadku zderzenia czołowego.  Dodatkowo system i-Guard zmniejsza nacisk na głowę i klatkę piersiową dziecka aż o 20%.

 

Wyjmowana wkładka

Wyjmowana wkładka dla niemowląt ma za zadanie zmniejszyć wolną przestrzeń pomiędzy dzieckiem a fotelikiem.  Przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do wzrostu 60 cm, gdy maluch z niego wyrośnie, można go wygodnie zdemontować.

 

System H-Guard

Wrażliwa głowa i szyja dziecka są chronione potrójnie – wszystko dzięki zagłówkowi z technologią H-Guard, która polega na zastosowaniu aż trzech warstw zabezpieczeń.  Wnętrze zagłówka wypełnione jest pianką z pamięcią kształtu, która pochłania siłę uderzenia.  Zagłówek dokładnie chroni dziecko przy uderzeniu bocznym i tylnym.  Zgodnie z systemem Easy Grow zagłówek można regulować jednocześnie z 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa w 6 poziomach.

 

System ochrony bocznej SPS

Skorupa fotelika posiada zabezpieczenia boczne, niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa w przypadku uderzenia bocznego.  Otulacz składa się z materiałów pochłaniających energię, co zmniejsza ich nacisk na dziecko.

 

Wentylowana skorupa

Otwory w skorupie umożliwiają cyrkulację powietrza, co w połączeniu z oddychającymi materiałami zapewnia stałą wentylację Kinderkraft i-Guard.  Dzięki temu nadmiar wilgoci zostanie odprowadzony na zewnątrz, co z pewnością poprawi komfort dziecka.

 

Ustawienie kąta pochylenia

Fotelik posiada 4 możliwości regulacji oparcia, dzięki czemu możemy zapewnić dziecku więcej miejsca.  Będzie mu tak wygodniej, a jak wiadomo, gdzie zaczyna się wygoda, zaczyna się też bezpieczeństwo.  Dzięki tej funkcji masz szansę na udaną podróż, podczas gdy Twoje dziecko może się zdrzemnąć.  Kąt nachylenia można regulować jedną ręką.

 

Łatwe obracanie 360

System obrotu umożliwia wygodną zmianę kierunku jazdy (tylko podczas parkowania) bez konieczności ponownego montażu fotelika.  Co ważne, dzięki tej funkcji zabezpieczenie dziecka w foteliku jest znacznie wygodniejsze – rodzic obracając się w stronę drzwi, przybliża i-Guard w ich stronę.  Wtedy będzie więcej miejsca na przechowywanie dziecka.  Zapinanie malucha ułatwia także antypoślizgowa klamra i paski z systemem haczyków.

 

Podstawa z ramą antyobrotową

Obrotowa podstawa z ramą antyobrotową zapewnia większą stabilność fotelika.  Jednocześnie dziecko ma więcej miejsca na nóżki.  Baza montowana jest za pomocą systemu Isofix, a siedzisko można regulować do przodu lub do tyłu.  Plecy - od urodzenia do 15 miesiąca życia.  Noga stabilizująca bazę posiada możliwość regulacji aż w 11 punktach.

 
Dane techniczne

Waga

13,6 kg

Wymiary (po złożeniu)

Wymiary 65 x 44 x 58 cm

Wymiary (rozłożony)

Wymiary 65 x 44 x 70 cm

Wewnętrzna długość siedziska

26cm

Długość siedziska

61cm

Zewnętrzna szerokość siedziska

42,5cm

Wewnętrzna szerokość siedziska

34cm

Szerokość zewnętrzna

54cm

Wewnętrzna wyspa

44 - 59cm

Wysokość zewnętrzna

58 - 70cm

Wewnętrzna szerokość oparcia

36cm

Zewnętrzna szerokość zagłówka

34cm

Wewnętrzna szerokość zagłówka

22cm

Standardowy rozmiar i-size

Tak

Instalacja

Baza Isofix

Kierunek montażu

Tył/przód

Parametry dodatkowe

Kategoria: Podróż i spacer z dzieckiem
Gwarancja: 3 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: