Kinderkraft Apino Dune Beige + 3 LATA GWARANCJI ⭐⭐⭐⭐⭐

zł489
W magazynie (5 szt)

3 LATA GWARANCJI ⭐⭐⭐⭐⭐

wysyłamy towar szybko i oryginalnie zapakowany⭐⭐⭐⭐⭐

zwroty są u nas zawsze BEZPŁATNE⭐⭐⭐⭐⭐

indywidualne i szybkie rozpatrywanie reklamacij⭐⭐⭐⭐⭐

wymiana w ciągu 30 dni, zwrot w ciągu 30 dni⭐⭐⭐⭐⭐

Informacje szczegółowe

3 lata gwarancji
3 lata gwarancji
Dostawa w ciągu 2 dni
Dostawa w ciągu 2 dni
Zwrot w ciągu 30 dni
Zwrot w ciągu 30 dni

Opis szczegółowy produktu

Kinderkraft Apino to lekki wózek spacerowy o wielkiej funkcjonalności. Idealny na co dzień i na wyjazd, głównie dzięki niskiej wadze i kompaktowości. Wózek umożliwia zmianę oparcia do 4 różnych pozycji, posiada regulowany podnóżek i dużą budkę z panelem wentylacyjnym.

Za co pokochasz wózek Kinderkraft Apino? Jego lekka konstrukcja (tylko 7.5 kg) została wyposażona w skrętne, zwrotne, nieprzebijalne koła, a składanie wózka opiera się na automatycznym systemie Auto Folding. Za pomocą adapterów w stelaż wózka możemy wpiąć fotelik samochodowy dla dzieci o wzroście 40-75 cm.

Jeśli szukasz lekkiego miejskiego wózka, który jednocześnie jest funkcjonalny i stylowy, Kinderkraft Apino Cię nie zawiedzie.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Funkcjonalne siedzisko spacerowe

Siedzisko w spacerówce Kinderkraft Apino jest niezwykle funkcjonalne. Posiada 4-stopniową regulację oparcia, regulowany podnóżek, oraz rozszerzaną budkę przeciwsłoneczną. Oparcie zawiera duży panel wentylacyjny, który można w każdej chwili odsłonić. Dzięki temu dziecko może cieszyć się cieniem i przyjemnym powiewem - idealnymi warunkami do spacerów w ciepłe dni. 

 

24 kg udźwigu

Kinderkraft Apino to mały i lekki wózek, który zniesie nawet 3-krotnie większy nacisk - maksymalna nośność spacerówki wynosi 24 kg, z czego 2 kg udźwignie duży kosz zakupowy znajdujący się pod siedziskiem. Tak duży zakres umożliwia przewożenie dzieci do ok. 4. roku życia.

 

Zmieści się wszędzie

Tak mały wózek jest udogodnieniem dla mobilnych rodziców, którym zależy na jak najlżejszej i łatwo składanej konstrukcji. Taki właśnie jest Apino - mały wózek po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca, dzięki czemu z łatwością wpakujemy go do bagażnika czy przechowamy w innym ograniczonym metrażu.

 

Lekkie koła

Skrętne koła powodują maksymalną zwrotność, lekkość i swobodę. Dzięki temu jeżdżąc po mieście czy lotnisku nie musimy obawiać się, gdy nagle staniemy przed koniecznością zmiany obranego kierunku - wózek płynnie się prowadzi nawet jedną ręką i bardzo łatwo można nim manipulować. Poruszanie się nawet w najbardziej zatłoczonym mieście nie będzie tu żadnym problemem - wąska konstrukcja spacerówki Kinderkraft Apino pozwoli nam przecisnąć się pomiędzy różnymi obiektami napotykanymi na drodze.

Łatwe składanie Auto Folding

Łatwe składanie do niewielkiej konstrukcji dzięki systemowi automatycznego składania Auto Folding pozwoli Ci złożyć wózek w prędkości światła, przez co zyskujesz cenny czas. Co więcej, przy składaniu wózka nie musisz się ani trochę wysilać - zupełnie bezproblemowy proces to o jeden mniej powód do stresu.

SPECYFIKACJA

Wymiary produktu złożonego

47 x 58 x 34,5 cm

Wymiary produktu rozłożonego

93 x 47 x 99 cm

Waga wózka

7,5 kg

Maksymalna waga dziecka

22 kg

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Wózki spacerowe
Gwarancja: 3 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: