Espiro Simple 04 Green + 3 LATA GWARANCJI ⭐⭐⭐⭐⭐

GRATISGRATIS
Espiro Simple 04 Green
zł318
W magazynie (5 szt)

3 LATA GWARANCJI ⭐⭐⭐⭐⭐

wysyłamy towar szybko i oryginalnie zapakowany⭐⭐⭐⭐⭐

zwroty są u nas zawsze BEZPŁATNE⭐⭐⭐⭐⭐

indywidualne i szybkie rozpatrywanie reklamacij⭐⭐⭐⭐⭐

wymiana w ciągu 30 dni, zwrot w ciągu 30 dni⭐⭐⭐⭐⭐

Informacje szczegółowe

3 lata gwarancji
3 lata gwarancji
Dostawa w ciągu 2 dni
Dostawa w ciągu 2 dni
Zwrot w ciągu 30 dni
Zwrot w ciągu 30 dni

Opis szczegółowy produktu

Espiro Simple to łóżeczko turystyczne, które jest stworzone z myślą o podróżach. Jego kompaktowa konstrukcja po złożeniu oraz możliwość zapakowania do dołączonej torby transportowej pozwoli Ci zapakować łóżeczko w podróż. Dzięki temu niezależnie od miejsca pobytu maluch śpi we własnym, dobrze znanym łóżeczku, w związku z czym adaptacja do nowych warunków będzie łatwiejsza.

Funkcjonalne łóżeczko turystyczne Simple posiada wejście boczne, kieszenie na drobiazgi i miękki materacyk. Przyjazne nadruki z leniwcem, oraz wysokiej jakości tkaniny wpływają na estetykę łóżeczka i komfort dziecka.

Kółka pozwalają wygodnie przestawiać łóżeczko.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Wejście boczne

Wejście boczne w łóżeczku turystycznym Espiro Simple pozwala maluchowi samodzielnie wchodzić do łóżeczka oraz je opuszczać - to będzie dla niego świetna zabawa, trening oraz czynność dająca poczucie samodzielności.

Przyjazne nadruki, tkaniny premium

Użycie wysokiej jakości tkanin sprawia, że tekstylia łóżeczka są w pełni bezpieczne - a dziecko niejednokrotnie będzie mieć z nimi kontakt. Co więcej, melanżowe tkaniny zwiększają poziom estetyki, a nadruki zwięrzątek są miłym dodatkiem.

Mobilność i łatwość transportowania

Kółka łóżeczka sprawiają, że łatwo się je przesuwa, a torba podróżna pozwoli rodzicowi wygodnie i bezpiecznie przetransportować Espiro Simple. Niewielki rozmiar po złożeniu sprawia, że zabierając go w podróż nie musimy liczyć się z nadbagażem.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pokoik dziecięcy
Gwarancja: 3 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: