Cybex Solution S2 i-Fix Moon Black + 3 LATA GWARANCJI⭐⭐⭐⭐⭐

Promocja
Marka: Cybex
GRATISGRATIS
Moon Black1
zł698
W magazynie (5 szt)

KUPON RABATOWY 10 % : 1234 (Użyj w koszyku)

⭐ 3 LATA GWARANCJI I DARMOWY ORGANIZER

⭐ prowadnice ISOFIX GRATIS

⭐ wysyłamy towar szybko i oryginalnie zapakowany

⭐ wysyłamy nowy fotelik samochodowy za DARMO w przypadku reklamacji

⭐ zwroty są u nas zawsze BEZPŁATNE

⭐ indywidualne i szybkie rozpatrywanie reklamacij

⭐ wymiana w ciągu 30 dni, zwrot w ciągu 30 dni

Informacje szczegółowe

3 lata gwarancji
3 lata gwarancji
Dostawa w ciągu 2 dni
Dostawa w ciągu 2 dni
Zwrot w ciągu 30 dni
Zwrot w ciągu 30 dni

Opis szczegółowy produktu

Marka Cybex po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pragmatycznych rodziców. Solution S2 i-Fix to bezpieczny fotelik samochodowy z obszernym siedziskiem, który pozwala na komfortową jazdę każdemu dziecku do wagi 50 kg. Zastosowanie opatentowanych technologii Cybex, które skupiają się na ochronie najbardziej wrażliwych części ciała małego pasażera – głowy i szyi, pozwala ograniczyć nieprzyjemne skutki ewentualnego uderzenia bocznego i czołowego.

Dzięki możliwości złożenia oparcia montaż fotelika jest niezwykle prosty i wszechstronny, można go dokonać za pomocą złączy ISOFIX i pasów bezpieczeństwa samochodu lub po prostu za pomocą pasów bezpieczeństwa.

Regulacja pochylenia zagłówka

Bezpieczeństwo Twojego dziecka w dużej mierze zależy od prawidłowego dopasowania fotelika. Rozwiązanie S2 i-Fix, jako jeden z nielicznych fotelików z ostatniej grupy wagowej, posiada możliwość regulacji pochylenia zagłówka, dzięki czemu głowa małego pasażera będzie zawsze odpowiednio podparta, dzięki czemu w razie zderzenia czołowego będzie ona nie daj się zwariować.

Bardzo pojemny fotelik samochodowy

Każde dziecko jest wyjątkowe i wymaga indywidualnego podejścia przy wyborze fotelika. Rozwiązanie S2 i-Fix zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie ułatwić ten wybór, obszerne siedzisko zapewnia wygodną i bezpieczną podróż niemal każdemu dziecku o wadze 15-50 kg.

Regulacja wysokości zagłówka

Wielostopniowa regulacja wysokości zagłówka umożliwia idealne dopasowanie wysokości siedziska do zmieniającego się wzrostu dziecka. Odpowiednio podparta głowa otrzymuje odpowiednią ochronę, która pomaga zredukować ewentualne skutki wypadków bocznych i czołowych.

Regulowane oparcie

W zależności od marki i modelu samochodu kąt pomiędzy podstawą a oparciem fotelika może się różnić. Ruchome oparcie fotelika Solution S2 i-Fix umożliwia idealne dopasowanie do większości samochodów znanych marek.

System ochrony bocznej

Rozbudowany system zabezpieczeń bocznych LSP pochłania znaczną część energii skierowanej na dziecko w przypadku uderzenia bocznego.

Dodatkowa stabilność dzięki ISOFIX

Zaczepy ISOFIX w połączeniu z trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa samochodu zapewniają najwyższy poziom stabilności. W przypadku zderzenia czołowego ISOFIX przejmuje ciężar fotelika, dzięki czemu pasażer nie trzyma go.
 

Rozbudowany system wentylacji

Oddychające materiały i niewielkie otwory w siedzisku tworzą skuteczny system wentylacji, który przyniesie Ci ulgę podczas długich, letnich wycieczek.

 
SPECYFIKACJE

Wzrost dziecka (wg i-SIZE):

100 - 150 cm

Grupa wagowa:

od 15 do 50 kg

Waga:

6,2 kg

Parametry dodatkowe

Kategoria: Podróż i spacer z dzieckiem
Gwarancja: 3 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: