Cybex Solution G i-Fix Plus Beach Blue + 3 LATA GWARANCJI⭐⭐⭐⭐⭐

Promocja
Marka: Cybex
GRATISGRATIS
Cybex Solution G i Fix Plus Beach Blue
zł959
W magazynie (5 szt)

KUPON RABATOWY 10 % : 1234 (Użyj w koszyku)

3 LATA GWARANCJI I DARMOWY ORGANIZER⭐⭐⭐⭐⭐

prowadnice ISOFIX GRATIS ⭐⭐⭐⭐⭐

wysyłamy towar szybko i oryginalnie zapakowany⭐⭐⭐⭐⭐

wysyłamy nowy fotelik samochodowy za DARMO w przypadku reklamacji⭐⭐⭐⭐⭐

zwroty są u nas zawsze BEZPŁATNE⭐⭐⭐⭐⭐

indywidualne i szybkie rozpatrywanie reklamacij⭐⭐⭐⭐⭐

wymiana w ciągu 30 dni, zwrot w ciągu 30 dni⭐⭐⭐⭐⭐

Informacje szczegółowe

3 lata gwarancji
3 lata gwarancji
Dostawa w ciągu 2 dni
Dostawa w ciągu 2 dni
Zwrot w ciągu 30 dni
Zwrot w ciągu 30 dni

Opis szczegółowy produktu

 

 

Cybex Solution G i-Fix to fotelik, który łączy nowoczesną technologię z najwyższym poziomem bezpieczeństwa i komfortu. Stworzony dla dzieci, których waga przekracza 15 kg.

W tym modelu zastosowano tapicerkę PLUS, dzięki której fotelik bardziej oddycha i zapewnia dziecku większy komfort latem. 

Solution G i-Fix wyróżnia się także klasycznym, eleganckim stylem, a dodatkowo dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, dlatego z pewnością znajdziesz w nim coś dla siebie i Twojego dziecka. Nad bezpieczeństwem fotelika czuwają osłony boczne. Badania potwierdzają, że pochłaniają one około 20% energii, którą przyjmuje fotel podczas zderzenia bocznego. To dodatkowa ochrona głowy i barków dziecka.

Odchylany zagłówek, regulacja oparcia, przyjemne materiały to tylko jedne z licznych zalet Solution G iFix Solution G i-Fix można zamocować na isofix, ale nie jest to wymagane. Dziecko zapina się w nim 3 punktowym pasem samochodowym.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Rosnący zagłówek

Solution G i-Fix posiada 12 stopni regulacji zagłówka. To doskonała funkcja, ponieważ pozwala dopasować wysokość fotelika do wzrostu dziecka. Zagłówek posiada też funkcję odchylania, co świetnie sprawdza się wtedy, gdy dziecko zaśnie podczas podróży.

Regulacja pochylenia siedziska

Dźwignia do regulacji pochylenia znajduje się z przodu fotelika i obsługuje się ją jedną ręką. Fotelik dzięki regulacji doskonale dopasowuje się do kształtu kanapy w samochodzie i do pozycji potrzebnej dziecku.

Wygodne, szerokie siedzisko

Siedzisko Solution G i-Fix jest wygodne nawet przy długich podróżach. Jest wyprofilowane w taki sposób, że nawet kilkunastoletnie dziecko będzie czuło się tam komfortowo.

Osłony boczne L.S.P.

Regulowane osłony boczne w G i-Fix stanowią dodatkową ochronę przed zderzeniami bocznymi. Pochłaniają około 20% siły uderzenia co ma ogromne znaczenie dla kręgów szyjnych i barków dziecka. Możesz spać spokojnie, Twoje dziecko będzie bezpieczne z Solution G i-Fix.

Wentylowana konstrukcja

Długie podróże zwłaszcza latem mogą być uciążliwe ze względu na wysokie temperatury. Solution G iFix posiada w skorupie otwory wentylacyjne, dlatego cały czas powietrze cyrkuluje między tapicerką a ciałem dziecka. Zdecydowanie poprawia to komfort jazdy i każda podróż jest przyjemna.

Wysoka jakość tapicerek

Tapicerki PLUS Solution G i-Fix zostały zaprojektowane w celu poprawy komfortu dziecka podróżującego na pokładzie samochodu. Kolorystyka jest różnorodna, z nieco sportowym akcentem, dlatego łatwo można dopasować fotelik do tapicerki samochodowej i do upodobań dziecka. Tapicerki PLUS są najchętniej wybierane przez rodziców, ze względu na wysoką jakość i przepływ powietrza.

Łatwy montaż isofix lub pas samochodowy

Foteliki ostatniej grupy 15-36kg charakteryzują się tym, że dziecko zapina się już pasem samochodowym, koniecznie 3 punktowym. Fotelik posiada oznaczone prowadnice tego pasa oraz blokadę, żeby pas przechodził w odpowiednim miejscu. Sam fotelik posiada też złącza isofix, co bardzo ułatwia korzystanie z fotelika na pokładzie samochodu. Fotelik jest stabilnie przypięty i nawet gdy dziecko w nim nie podróżuje nie przewraca się i nie biega po kanapie.

SPECYFIKACJA

Waga:

7,5 kg

Grupa wagowa:

15-50 kg

ok.3-12 lat

i-Size

tak

Parametry dodatkowe

Kategoria: Podróż i spacer z dzieckiem
Gwarancja: 3 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: