Cybex Pallas G i-Size Plus Moon Black + 3 LATA GWARANCJI⭐⭐⭐⭐⭐

Promocja
Marka: Cybex
GRATISGRATIS
m1
zł1 149
W magazynie (1 szt)

KUPON RABATOWY 5 % : 5555 (Użyj w koszyku) ⭐⭐⭐⭐⭐

3 LATA GWARANCJI I DARMOWY ORGANIZER⭐⭐⭐⭐⭐

prowadnice ISOFIX GRATIS ⭐⭐⭐⭐⭐

wysyłamy towar szybko i oryginalnie zapakowany⭐⭐⭐⭐⭐

wysyłamy nowy fotelik samochodowy za DARMO w przypadku reklamacji⭐⭐⭐⭐⭐

zwroty są u nas zawsze BEZPŁATNE⭐⭐⭐⭐⭐

indywidualne i szybkie rozpatrywanie reklamacij⭐⭐⭐⭐⭐

wymiana w ciągu 30 dni, zwrot w ciągu 30 dni⭐⭐⭐⭐⭐

Informacje szczegółowe

3 lata gwarancji
3 lata gwarancji
Dostawa w ciągu 2 dni
Dostawa w ciągu 2 dni
Zwrot w ciągu 30 dni
Zwrot w ciągu 30 dni

Opis szczegółowy produktu

Cybex Pallas G i-Size to fotelik samochodowy z unikalnym systemem ochrony tułowia, który pomaga utrzymać prawidłową pozycję pleców dziecka w przypadku niezwykle niebezpiecznego zderzenia czołowego. Unikalny element chroniący tułów pozwala na użytkowanie fotelika samochodowego od 9 kg, dlatego Pallas G będzie drugim i ostatnim fotelikiem samochodowym, jakiego będzie potrzebować Twoje dziecko, do ok. 50 kg

Największą zmianą w Pallas G jest zgodność z i-Size. Dzięki temu masz pewność, że konstrukcja fotelika zapewnia maksymalną ochronę głowy i szyi dziecka, a fotelik zawsze będzie odpowiednio dopasowany do wzrostu pasażera. Transformacji uległ również profil korpusu tarczy, który zapewnia jeszcze lepszą ochronę pleców w przypadku wypadu czołowego. Dodatek osobnego paska mocującego osłonę tułowia zapewnia Pallas G niespotykany dotąd poziom komfortu w codziennym użytkowaniu.

V opakowaniu:
- fotelik samochodowy
- zabezpieczenie klatki piersiowej z dodatkowym pasem
- plastikowe wkładki  isofix  GRATIS

Doskonała ochrona szyi

Unikalny system ochrony tułowia pozwala zredukować urazy szyi nawet o 40% w porównaniu do zapinania w klasycznej uprzęży. W przypadku zderzenia czołowego siły działające na klatkę piersiową dziecka rozkładają się równomiernie na całą osłonę przeciwuderzeniową.

 

Bezpieczna głowa nawet podczas snu

Pallas G to jeden z niewielu fotelików samochodowych z 3-stopniową regulacją pochylenia zagłówka. Rozwiązanie to umożliwia idealne dopasowanie fotelika do aktualnej pozycji dziecka. Prawidłowo ustawiona głowa nie opada podczas snu.

 

Zawsze pasuje
Właściwy zagłówek może uratować życie Twojemu dziecku w przypadku czołowego zderzenia. Szeroki zakres wysokości zagłówka pozwala dostosować Pallas G do wzrostu Twojego dziecka, niezależnie od tempa jego rozwoju.

 

Stabilny po montażu
Połączenie dwóch niezawodnych systemów mocowania: łącznika ISOFIX z pasem Top Tether pozwala na montaż fotelika bez użycia pasów bezpieczeństwa. Trzy stałe punkty podparcia zapewniają Pallas G dużą stabilność, nawet gdy nie jest zajęty.

 

System ochrony bocznej LSP PLUS
Rozbudowany system LSP PLUS jest w stanie pochłonąć do 20% uszkodzeń powstałych w wyniku uderzenia bocznego. To duże zmniejszenie energii dostarczanej do organizmu dziecka może pomóc w zapobieganiu poważnym obrażeniom.

 

Doskonała wentylacja
Rozbudowany system wentylacji zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, co przekłada się na komfort pasażerów w upalne dni.

SPECYFIKACJE

Waga:

8,9 kg

Wymiary:

40,5 x 59,5 x 59 cm

Grupa wagowa:

I/II/III (od 9 do 50 kg)

Zakres wzrostu dzieci (standard i-Size):

76-150cm

Parametry dodatkowe

Kategoria: Foteliki samochodowe
Gwarancja: 3 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: