Caretero Homee Mint 2023 + 3 LATA GWARANCJI⭐⭐⭐⭐⭐

GRATISGRATIS
Mint1
zł425
W magazynie (5 szt)

3 LATA GWARANCJI ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

wysyłamy towar szybko i oryginalnie zapakowany⭐⭐⭐⭐⭐

zwroty są u nas zawsze BEZPŁATNE⭐⭐⭐⭐⭐

indywidualne i szybkie rozpatrywanie reklamacij⭐⭐⭐⭐⭐

wymiana w ciągu 30 dni, zwrot w ciągu 30 dni⭐⭐⭐⭐⭐

Informacje szczegółowe

3 lata gwarancji
3 lata gwarancji
Dostawa w ciągu 2 dni
Dostawa w ciągu 2 dni
Zwrot w ciągu 30 dni
Zwrot w ciągu 30 dni

Opis szczegółowy produktu

Caretero Homee jest krzesełkiem do karmienia o nietypowej konstrukcji, która pozwala przekształcić go w wysokie krzesełko do karmienia oraz stoliczek z niskim taboretem. Homee jest wygodny w użytku zarówno przez dzieci, jak i przez rodziców. Został obszyty miękkimi tapicerkami, które maluchowi zapewnią komfort a dla Mamy lub Taty okażą się łatwe w czyszczeniu. Co więcej, Homee posiada także systemy regulacji pozwalające na przystosowanie krzesełka do dziecka.

 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Bezpieczne siedzisko

Maluch korzystający z krzesełka jest w nim zabezpieczony przed bolesnym upadkiem - 5-pasy bezpieczeństwa znajdujące się w siedzisku Homee dbają o to, aby maluszek beztrosko spożywał każde danie.

Miękkie obicie

Siedzisko jest obite tapicerką, która jest nie tylko wygodna dla maluszka, ale również łatwa w czyszczeniu. Krzesełko jest dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, ale w każdej z nich posiada nadruk, który dodaje mu uroku.

Duża tacka

Duża tacka to jednocześnie dużo miejsca do nauki - a pierwsze miesiące rozszerzania diety to przecież nauka. Tacka jest wypinana, dzięki czemu po posiłku można dokładnie ją wyczyścić, na przykład traktując ją prysznicem :)

Lepsze dopasowanie

Caretero Homee oferuje regulację kąta nachylenia - oparcie oraz tacka krzesełka mogą być ustawione w 3 pozycjach, dzięki czemu nie ma szans na złe dopasowanie produktu do dziecka.

Stoliczek z krzesełkiem

Produkt może być używany jako wysokie krzesełko z tacką lub jako oddzielny stoliczek z małym taboretem. W zależności od aktywności dziecka i jego etapu rozwoju, szybko przekształcisz Homee z jednej postaci w drugą.

 
Specyfikacja

Waga krzesełka

7,6 kg

Wymiary zewnętrzne

106 x 63 x 65 cm

Dla dzieci o wadze

Max 15 kg

Parametry dodatkowe

Kategoria: Karmienie dziecka
Gwarancja: 3 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: