Caretero Esti Graphite + 3 LATA GWARANCJI⭐⭐⭐⭐⭐

GRATISGRATIS
Caretero Esti Graphite
zł275
W magazynie (5 szt)

⭐ 3 LATA GWARANCJI

⭐ wysyłamy towar szybko i oryginalnie zapakowany

⭐ zwroty są u nas zawsze BEZPŁATNE

⭐ indywidualne i szybkie rozpatrywanie reklamacij

⭐ wymiana w ciągu 30 dni, zwrot w ciągu 30 dni

Informacje szczegółowe

3 lata gwarancji
3 lata gwarancji
Dostawa w ciągu 2 dni
Dostawa w ciągu 2 dni
Zwrot w ciągu 30 dni
Zwrot w ciągu 30 dni

Opis szczegółowy produktu

Każdy z nas lubi praktyczne rozwiązania, szczególnie przy wyborze produktu dla własnego dziecka. Dobrze jest mieć rzeczy, które możemy zabrać ze sobą wszędzie i niezależnie od tego, gdzie w danym momencie się znajdujemy, dać dziecku poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Maluchy dążą do powtarzalności, dlatego tak ważne jest przestrzeganie rutyny i rytmu dnia. Podobnie jak my, lubią co wieczór kłaść się spać i witać dzień z tego samego miejsca.

Caretero Esti to łóżeczko turystyczne, które łączy w sobie funkcję dodatkowego łóżeczka i kojca dla starszych dzieci. Bok łóżeczka można delikatnie złożyć, natomiast jego dno jest podwieszane, dzięki czemu z łatwością możemy zmienić jego wysokość, zamieniając łóżeczko w kojec dla starszego dziecka. Produkt wykonany jest z trwałych materiałów, posiada kółka ułatwiające przemieszczanie się z nim. Po ustawieniu łóżeczka w wybranym przez nas miejscu możemy zablokować kółka. Solidna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo dziecka na każdym etapie rozwoju, niezależnie od tego, czy korzysta z niego 3-miesięczne dziecko, czy starsze niemowlę.

Intuicyjny system składania oraz dołączona do zestawu torba transportowa sprawią, że rodzice zabiorą ze sobą łóżeczko turystyczne Caretero Esti i nie będą musieli zastanawiać się, czy ośrodek wyposaży ich w tego typu sprzęt .

W zestawie:

 - Łóżeczko turystyczne

 - składany materac

 - torba transportowa

CHARAKTERYSTYKA

 

Komfort łóżeczka
Boki łóżeczka Caretero Esti można obniżyć, dzięki czemu w kilka sekund możemy cieszyć się dodatkowym komfortem. Funkcja ta ułatwia rodzicom dostęp do dziecka, szczególnie podczas wkładania do łóżeczka malucha, który zasnął w ich ramionach.

 

Materac składany
W zestawie składany materac o charakterze turystycznym, który zapewni dziecku wygodne miejsce do odpoczynku. Komfortowy sen to wytchnienie, którego tak bardzo potrzebuje mały mózg – dzięki niemu nabiera sił do dalszego poznawania świata.

 

Kojec dla starszych dzieci
Jeśli Twój maluch waży ponad 9 kg lub stał się nieco bardziej mobilny - samodzielnie siedzi lub stoi - czas obniżyć dno łóżeczka. Dzięki temu może nadal korzystać ze swojego łóżeczka turystycznego, tyle że w formie kojca. Okno zamykane na zamek błyskawiczny umożliwi dziecku samodzielne wejście na pokład.

 

Wentylowane ściany
Kiedy jest zbyt duszno i ​​gorąco, nikt nie śpi dobrze... Dzięki temu, że ścianki łóżka Caretero Esti wykonane są z materiału siateczkowego, będziesz w stanie zapewnić maluszkowi komfort cieplny i dobry przepływ powietrza świeże powietrze.

 

Wygodne przenoszenie
Łóżeczko turystyczne Esti jest wyposażone w kółka z blokadą, dzięki czemu można je szybko przenieść w wybrane miejsce.

 

Szybkie składanie
Łóżeczko posiada szybki i wygodny mechanizm składania, dzięki czemu po złożeniu osiąga niewielkie wymiary. W zestawie znajduje się torba transportowa, dzięki której z łatwością przeniesiemy łóżeczko turystyczne w dowolne miejsce.

SPECYFIKACJE

Waga:

8,8 kg

Maksymalna waga dziecka:

9 kg - dla funkcji łóżeczka turystycznego

15 kg - dla funkcji kojca

Wymiary po rozłożeniu:

126x65x74cm

Wymiary po złożeniu:

21x21x74cm

Parametry dodatkowe

Kategoria: Turystyczne łóżeczka niemowlęce
Gwarancja: 3 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: