Caretero Bill Mint + 3 LATA GWARANCJI⭐⭐⭐⭐⭐

GRATISGRATIS
Mint1
zł250
W magazynie (5 szt)

3 LATA GWARANCJI ⭐⭐⭐⭐⭐

wysyłamy towar szybko i oryginalnie zapakowany⭐⭐⭐⭐⭐

indywidualne i szybkie rozpatrywanie reklamacij⭐⭐⭐⭐⭐

wymiana w ciągu 30 dni, zwrot w ciągu 30 dni za DARMO⭐⭐⭐⭐⭐

Informacje szczegółowe

3 lata gwarancji
3 lata gwarancji
Dostawa w ciągu 2 dni
Dostawa w ciągu 2 dni
Zwrot w ciągu 30 dni
Zwrot w ciągu 30 dni

Opis szczegółowy produktu

Caretero Bill jest krzesełkiem do karmienia 2w1, które zostało wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje i elementy - regulowana, zdejmowana i podwójna tacka, 5-punktowa uprząż zabezpieczająca malucha przed wysunięciem się z krzesełka oraz podnóżek.

Wielofunkcyjność krzesełka polega na tym, że jest ono przekształcane w krzesełko niskie - w tym celu wystarczy rozmontować dolną część nóg. Produkt jest przeznaczony dla dzieci o wadze do 15 kg. Dla większego bezpieczeństwa nogi krzesełka posiadają specjalne nakładki chroniące przed poślizgiem.

 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Bill i Billy w jednym

Krzesełko do karmienia Caretero Bill można szybko i wygodnie przekształcić w niskie krzesełko - w tym celu wystarczy zdemontować dolną część nóżek. Ten produkt 2w1 pozwala rodzicowi dopasować go do potrzeb dziecka.

Siedzisko z tacką

Obszerne, tapicerowane siedzisko zapewni maluszkowi komfort a 5-punktowe pasy bezpieczeństwo. Krzesełko Caretero Bill zostało wyposażone w tackę - jest podwójna, zdejmowana i regulowana, dzięki czemu podnosimy wygodę użytkowania i obsługi krzesełka.

Składanie

Krzesełko składa się do niewielkich rozmiarów - dzięki temu zajmuje mało miejsca i zmieści się w niejedną lukę w mieszkaniu. Dla bezpieczeństwa dziecka, nóżki krzesełka posiadają antypoślizgowe nakładki, które jednocześnie zadbają o stan podłogi.

 

Waga krzesełka

4,5

Maksymalna waga dziecka

15 kg

Dla dzieci o wadze

Max 15 kg

Parametry dodatkowe

Kategoria: Karmienie dziecka
Gwarancja: 3 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: