Caretero Basic Plus Navy + 3 LATA GWARANCJI⭐⭐⭐⭐⭐

GRATISGRATIS
n1
zł245
W magazynie (5 szt)

3 LATA GWARANCJI ⭐⭐⭐⭐⭐

wysyłamy towar szybko i oryginalnie zapakowany⭐⭐⭐⭐⭐

zwroty są u nas zawsze BEZPŁATNE⭐⭐⭐⭐⭐

indywidualne i szybkie rozpatrywanie reklamacij⭐⭐⭐⭐⭐

wymiana w ciągu 30 dni, zwrot w ciągu 30 dni⭐⭐⭐⭐⭐

Informacje szczegółowe

3 lata gwarancji
3 lata gwarancji
Dostawa w ciągu 2 dni
Dostawa w ciągu 2 dni
Zwrot w ciągu 30 dni
Zwrot w ciągu 30 dni

Opis szczegółowy produktu

Caretero Basic Plus jest funkcjonalnym łóżeczkiem turystycznym dla dzieci o maksymalnej wadze do 15 kg. Zostało wyposażone w podwieszane dno ułatwiające opiekę nad małym dzieckiem oraz kółka, dzięki którym z łatwością przestawimy łóżeczko z jednego miejsca w drugie. Jedna ze ścian Basic Plus posiada okienko otwierane zamkiem błyskawicznym, przez które maluch może samodzielnie wejść do środka.

Łóżeczko turystyczne Caretero stworzono z solidnych, bezpiecznych i praktycznych materiałów - dzięki temu korzystanie z produktu jest przyjemne zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Wraz z nim dołączany jest turystyczny materacyk oraz torba do przenoszenia.

Oferowany model spełnia homologację EN 716.

Cechy charakterystyczne

Podwieszane dno

Łóżeczko turystyczne Caretero Basic Plus jest wyposażone w podwieszane dno, dzięki któremu opieka nad niemowlęciem jest łatwiejsza. Bezpieczne materiały sprawiają, że produkt spełnia homologację EN 716 i jest przystosowany do użytku przez dzieci do wagi 15 kg.

Otwierane okienko

W jednej ze ścian łóżeczka uwzględniono miejsce na okienko, przez które maluch może samodzielnie wchodzić do środka. Okienko jest zapinane zamkiem błyskawicznym, którego dziecko samo prędko nie otworzy.

Mobilność

Łóżeczko turystyczne Caretero Basic Plus można wygodnie transportować - to jego ogromna zaleta. Kółka znajdujące się u jednej pary jego nóg sprawiają, że możemy łatwo zmienić miejsce ustawienia łóżeczka.

W zestawie z torbą

Wraz z łóżeczkiem do zestawu dołączono torbę transportową, dzięki której podczas wyjazdu na dłuższe wakacje bez problemu zapakujemy ze sobą łóżeczko dla malucha.

Specyfikacja

Waga łóżeczka

8,3 kg

Wymiary zewnętrzne

125 x 66 x 75,5 cm

Wymiary po złożeniu

76 x 24 x 22,5 cm

Parametry dodatkowe

Kategoria: Turystyczne łóżeczka niemowlęce
Gwarancja: 3 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: