Avionaut Pixel Pro 2.0 C Beige + 3 LATA GWARANCJI⭐⭐⭐⭐⭐

GRATISGRATIS
Avionaut Pixel Pro 2.0 C Beige
zł999
W magazynie (5 szt)

KUPON RABATOWY 10% : 1234 (Użyj w koszyku)

3 LATA GWARANCJI I DARMOWY ORGANIZER

⭐ wysyłamy towar szybko i oryginalnie zapakowany

⭐ wysyłamy nowy fotelik samochodowy za DARMO w przypadku reklamacji

⭐ zwroty są u nas zawsze BEZPŁATNE

⭐ indywidualne i szybkie rozpatrywanie reklamacij

⭐ wymiana w ciągu 30 dni, zwrot w ciągu 30 dni

Informacje szczegółowe

3 lata gwarancji
3 lata gwarancji
Dostawa w ciągu 2 dni
Dostawa w ciągu 2 dni
Zwrot w ciągu 30 dni
Zwrot w ciągu 30 dni

Opis szczegółowy produktu

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel Pro 2.0 C to rozwiązanie zapewniające komfort i bezpieczeństwo już od pierwszego dnia życia dziecka. Jako pierwszy fotelik dziecięcy będzie Ci towarzyszył w drodze powrotnej ze szpitala, podczas codziennych przejażdżek samochodem czy podczas pierwszych wspólnych wakacji. Ten lekki fotelik samochodowy został wyposażony w systemy zwiększające bezpieczeństwo dziecka, m.in. w dodatkowy system zabezpieczeń bocznych czy system Cloud Care, będący częścią wkładu modułowego lub zagłówka fotelika.

Avionaut Pixel Pro 2.0 C to fotelik samochodowy i-Size dla dzieci o wzroście od 40 do 86 cm i wadze 0-13 kg. Ma trwałą i mocną konstrukcję, która jest wystarczająco elastyczna, aby łatwo się rozwijać i dostosowywać, rosnąc wraz z dzieckiem przez cały czas użytkowania.

Pixel Pro 2.0 C można podłączyć do bazy Avionaut IQ Base 2.0 C (dostępnej osobno), co znacznie upraszcza instalację. Oczywiście fotelik samochodowy można również zamontować za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa.

CHARAKTERYSTYKA

 

Waga 2,5 kg

Avionaut Pixel Pro 2.0 C to fotelik samochodowy dla noworodków i niemowląt, który charakteryzuje się bardzo niską wagą wynoszącą 2,5 kg. W większości przypadków jest to mniej niż masa urodzeniowa dziecka. W połączeniu z wysokim, dobrze wyprofilowanym zagłówkiem, fotelik samochodowy jest bardzo wygodny w noszeniu. Dzięki temu łatwiej będzie przewozić na całym świecie dziecko śpiące w foteliku samochodowym, które z każdym tygodniem będzie ważyło coraz więcej.

 

Unikalna dwuczęściowa wkładka

Wkładka siedziska została zaprojektowana we współpracy z fizjoterapeutami tak, aby spełniać najważniejsze warunki potrzebne do zapewnienia noworodkowi w pełni bezpiecznej, ergonomicznej pozycji przy optymalnym podparciu kręgosłupa. Avionaut Pixel Pro 2.0 C posiada dwuczęściową modułową wkładkę, która dopasowuje się do ciała dziecka dzięki możliwości częściowego demontażu.

System Cloud Care zastosowany we wkładce fotelika samochodowego zwiększa komfort dziecka otulając je czułymi na dotyk, oddychającymi tkaninami i dba o to, aby podczas zderzenia energia uderzenia została dobrze pochłonięta zanim dotrze do dziecka. Wkładka Cloud Care wykonana jest z pianki memory, która pochłania siłę uderzenia.

 

Daszek z filtrem UV

Budka fotelika Avionaut Pixel Pro 2.0 C, wykonana z tkaniny z filtrem UV, dobrze chroni dziecko przed niepożądanymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak ostre światło słoneczne czy intensywne światło.

 

System ochrony bocznej DSS

Pixel Pro 2.0 C posiada szereg systemów zabezpieczeń, w tym system DSS, który zwiększa bezpieczeństwo dziecka w przypadku uderzeń bocznych. Jego działanie opiera się na dwóch panelach umieszczonych z boku fotelika, które otwierają się po zamontowaniu w samochodzie. Zawsze otwieramy panel najbliżej drzwi, w których zamontowany jest fotelik.

Regulowany zagłówek fotelika, podobnie jak wkładka, posiada konstrukcję charakterystyczną dla systemu Cloud Care, który opiera się na piance z pamięcią kształtu, amortyzującej uderzenie siedziska.

 

Materiał EPP

Ekologiczny materiał EPP, z którego wykonana jest skorupa fotelika, zwiększa poziom oferowanego bezpieczeństwa i komfortu. Konstrukcja siedziska jest mocna i trwała.

 

Wysokiej jakości tkaniny

Wysokiej jakości tkaniny siedzisk zapewniają maksymalny komfort niezależnie od pogody. Dbałość o komfort pasażerów wpływa na bezpieczeństwo.

 

Instalacja na dwa sposoby

Pixel Pro 2.0 C jest kompatybilny z Avionaut IQ Base 2.0 C, dzięki czemu instalacja może być szybsza, łatwiejsza i bardziej wszechstronna. Fotelik samochodowy można również zamontować za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. Kierunek montażu jest tylko jeden – tylko kierunek przeciwny.

Avionaut IQ Base 2.0 C jest dostępny osobno.

SPECYFIKACJE

Waga fotelika samochodowego

2,5 kg

Dla wysokich dzieci

40-86cm

Waga dziecka

0-13 kg

Sposób montażu

Avionaut IQ Base 2.0 C lub pas bezpieczeństwa

Kierunek montażu

Przeciwko kierunku

Parametry dodatkowe

Kategoria: Podróż i spacer z dzieckiem
Gwarancja: 3 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: