Avionaut Aerofix 2.0 C RWF Pink + 3 LATA GWARANCJI⭐⭐⭐⭐⭐

Promocja
Marka: Avionaut
GRATISGRATIS
Avionaut Aerofix 2.0 C RWF Pink
zł1 099
W magazynie (5 szt)

KUPON RABATOWY 10% : 1234 (Użyj w koszyku)

3 LATA GWARANCJI I DARMOWY ORGANIZER⭐⭐⭐⭐⭐

wysyłamy towar szybko i oryginalnie zapakowany⭐⭐⭐⭐⭐

wysyłamy nowy fotelik samochodowy za DARMO w przypadku reklamacji⭐⭐⭐⭐⭐

zwroty są u nas zawsze BEZPŁATNE⭐⭐⭐⭐⭐

indywidualne i szybkie rozpatrywanie reklamacij⭐⭐⭐⭐⭐

wymiana w ciągu 30 dni, zwrot w ciągu 30 dni⭐⭐⭐⭐⭐

Informacje szczegółowe

3 lata gwarancji
3 lata gwarancji
Dostawa w ciągu 2 dni
Dostawa w ciągu 2 dni
Zwrot w ciągu 30 dni
Zwrot w ciągu 30 dni

Opis szczegółowy produktu

AeroFIX RWF 2.0 w  nowym kolorze  zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort użytkowania. Zastosowanie elastycznej  pianki Memory  sprawia, że ​​siły uderzenia są lepiej pochłaniane, a samo siedzisko stało się bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych.  Dodatkowy zderzak przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa w przypadku uderzenia bocznego  .

W paczce:

  • Fotelik samochodowy.

CHARAKTERYSTYKA

 

Nowy wymiar bezpieczeństwa

Avionaut AeroFIX 2.0 RWF to fotelik samochodowy, który swoją konstrukcją wymusza na rodzicach przestrzeganie najsurowszych zasad związanych z bezpiecznym przewożeniem dziecka. Fotelik i-Size można  montować wyłącznie w pojeździe tyłem do kierunku jazdy przez cały okres jego użytkowania  , tj. dla dzieci o wzroście od 67 do 105 cm. Do montażu fotelika wykorzystamy bazę  Avionaut ISOFIX IQ  . Pozytywny wynik testu szwedzkiego  Plus  świadczy o najwyższym możliwym bezpieczeństwie.

Odświeżony wygląd

Aerofix RWF 2.0 w nowej odsłonie charakteryzuje się  świeżą kolorystyką  i  wysokiej jakości tapicerką  . Materiały z których jest wykonany charakteryzują się  odpornością na działanie czynników zewnętrznych  . Dbałość o komfort i bezpieczeństwo małego pasażera jest priorytetem, dlatego  w foteliku zastosowano Memory Foam  , która ma za zadanie amortyzować siłę uderzenia – jeśli nastąpi ona z boku, bezpieczeństwo dziecka dodatkowo  zwiększa specjalny zderzak  .

Dopasowanie do wzrostu dziecka

Każde dziecko rośnie w swoim tempie, ale fotelik samochodowy Avionaut Aerofix RWF 2.0 jest zawsze gotowy na te zmiany.  Regulacja zagłówka  i pasów bezpieczeństwa  pozwala na szybkie dopasowanie fotelika do wzrostu pasażera. Fotelik posiada  certyfikat AGR  niemieckiego stowarzyszenia, które skupia swoje działania na tematyce  zdrowego kręgosłupa  . 

Zmiana kąta nachylenia

Możliwość regulacji kąta pochylenia  to ważna cecha, która pozwala uniknąć problemu spadającej głowy. Dzięki temu rodzic może mieć większy spokój podczas podróży. Wpływa to nie tylko na bezpieczeństwo, ale także komfort pasażerów.

Otwory wentylacyjne

Specjalne  kanały w skorupie krzesła  zapewniają swobodny dopływ świeżego powietrza do wszystkich kątów. Dzięki temu Twój maluch może podróżować wygodnie, zachowując jednocześnie komfort cieplny.

SPECYFIKACJE

Waga dziecka

0 - 17,5 kg

Wzrost dziecka

67 - 105 cm

Instalacja

Baza Isofix IQ

Kierunek montażu

z powrotem

TestPlus

Tak

Standardowy rozmiar i-size

Tak

Parametry dodatkowe

Kategoria: Podróż i spacer z dzieckiem
Gwarancja: 3 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: