Avionaut Aerofix 2.0 C Beige + 3 LATA GWARANCJI⭐⭐⭐⭐⭐

GRATISGRATIS
Avionaut Aerofix 2.0 C Beige
zł1 099
W magazynie (5 szt)

KUPON RABATOWY 10% : 1234 (Użyj w koszyku)

3 LATA GWARANCJI I DARMOWY ORGANIZER

⭐ wysyłamy towar szybko i oryginalnie zapakowany

⭐ wysyłamy nowy fotelik samochodowy za DARMO w przypadku reklamacji

⭐ zwroty są u nas zawsze BEZPŁATNE

⭐ indywidualne i szybkie rozpatrywanie reklamacij

⭐ wymiana w ciągu 30 dni, zwrot w ciągu 30 dni

Informacje szczegółowe

3 lata gwarancji
3 lata gwarancji
Dostawa w ciągu 2 dni
Dostawa w ciągu 2 dni
Zwrot w ciągu 30 dni
Zwrot w ciągu 30 dni

Opis szczegółowy produktu

 

 

Avionaut Aerofix 2.0 C jest fotelikiem i-Size dla dzieci o wzroście od 67 do 105 cm, montowany na bazie Isofix Avionaut IQ Base 2.0 C (dostępnej oddzielnie) tyłem i przodem do kierunku jazdy. Fotelik z silną i wytrzymałą konstrukcją opartą na innowacyjnej technologii pochłaniania siły uderzenia wpływa na wzrost bezpieczeństwa podczas każdej przejażdżki.

Aerofix 2.0 C został wyposażony w system Cloud Care, czyli piankę memory w regulowanym zagłówku fotelika. Pianka pamięci jest znana z właściwości absorbujących, dlatego dobrze pochłania siłę uderzenia. Dzięki temu dziecko nie jest pierwszym odbiornikiem tej potężnej siły. Fotelik posiada liczne kanaliki wentylacyjne, system zmiany kąta nachylenia siedziska, ochronę boczną oraz jest obszyty miękkimi i przytulnymi tapicerkami.

Fotelik montuje się wyłącznie na bazie IQ Base 2.0 C, tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Możliwość zwrócenia fotelika przodem po przekroczeniu przez dziecko 84 cm wzrostu.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

 
 

Pasy bezpieczeństwa

Pasy bezpieczeństwa fotelika oraz zagłówek są ze sobą zintegrowane, dlatego podczas podnoszenia zagłówka jednocześnie wydłużamy szelki. To ułatwienie dla rodzica, który nie musi ingerować w oryginalnie założone pasy. Miękkie nakładki ochronią skórę dziecka przed otarciami.

Ochrona boczna

Razem z fotelikiem dołączany jest specjalny odbojnik, który wczepia się w dedykowane miejsce z boku fotelika. Wpinany absorber ma za zadanie przejąć siły uderzenia w trakcie kolizji bocznej powodując tym samym, że w jak najmniejszym stopniu dotkną one pasażera. 

System Cloud Care

Avionaut Aerofix 2.0 C z systemem Cloud Care w zagłówku dba o bezpieczeństwo dziecka a jednocześnie daje mu więcej komfortu podczas codziennych podróży samochodem. Jego wyjątkowość polega na zastosowaniu pianki Memory w zagłówku, a ta skutecznie pochłania siłę uderzenia podczas ewentualnej kolizji. Dzięki temu chroni głowę i szyję dziecka zmniejszając ryzyko poważnych uszkodzeń tych części ciała.

Regulowany kąt nachylenia

Kąt nachylenia siedziska zmienimy za pomocą łatwego i wygodnego systemu. Dzięki temu pozwolimy dziecku podróżować z zachowaniem ergonomii i najwyższego komfortu. Warto dodać, że fotelik Avionaut Aerofix 2.0 C posiada certyfikat AGR potwierdzający dbałość o odpowiednią pozycję oraz podparcie kręgosłupa w foteliku.

Wyjątkowo miękkie tapicerki

Tapicerki w siedzisku fotelika Avionaut Aerofix 2.0 C są wyjątkowo przyjemne w dotyku, dzięki czemu możesz być spokojny o komfort dziecka. W oferowanym foteliku pasażer jest otulony najwyższej klasy materiałami, przyjaznymi dla jego delikatnej skóry.

Kanaliki wentylacyjne

Obieg powietrza jest niezwykle ważny - dzięki niemu dziecko się nie przegrzewa i czuje się lepiej podczas podróży w wysokich temperaturach. Fotelik posiada kanaliki wentylacyjne dbające o odpowiednią cyrkulację powietrza.

Montaż na bazie IQ Base 2.0 C

Fotelik montuje się na bazie Avionaut IQ Base 2.0 C (dostępnej oddzielnie). Jest ona kompatybilna z innymi fotelikami producenta, w tym fotelikiem z grupy wagowej 0-13 kg Pixel Pro 2.0 C (dostępny oddzielnie). Baza znacznie ułatwia zamontowanie fotelika, posiada wskaźniki świetlne i dźwiękowe informujące o poprawności instalacji oraz nogę stabilizującą.

Fotelik Avionaut Aerofix 2.0 C można zwrócić przodem do kierunku jazdy po osiągnięciu przez dziecko wzrostu 84 cm.

SPECYFIKACJA

Wzrost dziecka

67 - 105 cm

Waga dziecka

9 - 17.5 kg

Montaż przodem

Tak, po osiągnięciu 84 cm wzrostu

Sposób montażu

Baza Avionaut IQ Base 2.0 C (dostępna oddzielnie)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Podróż i spacer z dzieckiem
Gwarancja: 3 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: